عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حمايت از فتنه همراهي با ضد انقلاب است

حمايت از فتنه همراهي با ضد انقلاب است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:32 ب.ظ

شوراي سياستگذاري رسانه‌هاي اصولگراي استان قزوين:
حمايت از فتنه همراهي با ضد انقلاب است

خبرگزاري فارس: شوراي سياستگذاري رسانه‌هاي اصولگراي استان قزوين در بيانيه‌اي حمايت از فتنه را همراهي با ضدانقلاب دانست و خواستار حركت همه اقشار در صراط مستقيم ولايت‌پذيري و قانون‌مداري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، شوراي سياستگذاري رسانه‌هاي اصولگراي استان قزوين طي بيانيه‌اي با دعوت از اقشار مختلف براي شركت در راهپيمايي فردا جمعه عليه حاميان فتنه‌گران اعلام كرد: بحث انقلاب و ارزش‌هاي انقلاب كه مردم خون‌هاي بسيار براي آن داده‌اند چيزي نيست كه قابل معامله باشد.
در ادامه اين بيانيه آمده است: كساني متأسفانه تمام آرمان‌هاي امام (ره) را يك به يك زير سؤال بردند، با اطلاعيه پراكني‌هايي كه كردند، با سخناني كه اذنابشان در داخل و خارج كشور مطرح كردند، حركت‌هاي امام (ره) را در طول 10 سال نخست انقلاب و بعد هم رهبري‌هاي داهيانه مقام معظم رهبري را زير سؤال بردند.
اين بيانيه تصريح مي‌كند: با وجود اين حركت‌هاي دشمن شادكن، قدر مسلم آنچه كه كشور ما را در گذر از امواج سهمگين و متلاطم اين فتنه پيچيده، به ساحل سلامت و سعادت رهنمون گشته است و طراحان خارجي و داخلي آن را در رسيدن به هدف نهايي خويش ناكام گذاشته است، همانا سه عامل درايت، تدبير و رهبري‌هاي مدبرانه مقام معظم رهبري، هوشياري، وفاداري و حضور به موقع توده‌هاي ميليوني امت در صحنه و نيز ايستادگي و موضع‌گيري قاطعانه عمده چهره‌ها و جريان‌هاي وفادار به انقلاب اسلامي بوده است و در عين حال مهم‌ترين و مؤثرترين عامل موفقيت‌هاي حداقلي دشمن در اين ميدان، همراهي خائنانه يا غافلانه عده‌اي از ياران قديم انقلاب با جريان فتنه بوده است.
شوراي سياستگذاري رسانه‌هاي اصولگراي استان قزوين ادامه مي‌دهد: مردم همواره نشان دادند جلوتر از مسئولان پيش مي‌روند و بصيرت لازم را دارند و اين ماييم كه از آنها عقب هستيم و بر ما لازم است در هر جا و هر مقامي كه هستيم بر عليه فتنه‌گران قيام كنيم.
اين بيانيه خاطرنشان مي‌كند: در ميان حركت توفنده ملت و موج عظيم بصيرت مردم كشورمان برخي هنوز در خواب خرگوشي هستند و تصميم دارند نقش ابوموسي ‌اشعري را بازي كنند.
شوراي سياستگذاري رسانه‌هاي اصولگراي استان قزوين توضيح مي‌دهد: بدون ترديد اين همراهان، چه آنهايي كه آشكارا در زمين دشمن، رو در روي نظام به بازي گرفته شدند و چه آنها كه با بيان مواضع دو پهلو و ابهام برانگيز به غبار آلود كردن فضاي جامعه كمك كردند و چه آنهايي كه با بي‌بصيرتي و عدم موضع‌گيري سر در لاك خويش فرو بردند، بهترين سرمايه و اميد دشمن و قوي‌ترين سربازان او در ميدان اين جنگ نرم بوده‌اند. اما حضور حماسي هوشمندانه، كم نظير و حداكثري توده‌هاي ميليوني مردم در راهپيمايي روز نهم دي ماه 88، 22بهمن 88، 22 بهمن 89 و 29 بهمن 89 كه به واقعيت "بيعت عاشورايي امت با ولايت " بوده است، حجت را بر عوامل داخلي دشمن، خواص بي‌خاصيت، طلحه و زبيرهاي زمانه و عده‌اي از دوستان بي‌بصيرت تمام كرد.
در پايان آمده است: حضرت امام خميني (ره) در وصيت نامه سياسي الهي خويش مي‌فرمايند؛
" از نمايندگان‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ در اين‌ عصر و عصرهاي‌ آينده‌ مي‌خواهم‌ كه‌ اگر خداي‌ نخواسته‌ عناصر منحرفي‌ با دسيسه‌ و بازي‌ سياسي‌ وكالت‌ خود را به‌ مردم‌ تحميل‌ كردند، مجلس‌ اعتبارنامه آنان‌ را رد كنند و نگذارند حتي‌ يك‌ عنصر خرابكار وابسته‌ به‌ مجلس‌ راه‌ يابد " و امروز نيز مردم قزوين با حضور در راهپيمايي شش اسفند‌ماه، ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام و مقام معظم رهبري به نمايندگان كج‌انديش هشدار مي‌دهند كه بايد در مقام نمايندگي مردم در مجلس شوراي اسلامي راه خود را از مردم و رهبري جدا نكنند تا همچنان در راه انقلاب باقي بمانند.
انتهاي پيام/ز30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها