عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شفاف بودن زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري ضروري است

شفاف بودن زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري ضروري است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:33 ب.ظ

رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي:
شفاف بودن زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري ضروري است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي بر لزوم شفاف بودن زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري براي ايجاد امنيت خاطر در بخش خصوصي تأكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي، صادق نجفي در نشست ستاد برگزاري همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري آذربايجان شرقي با اشاره به تجارب گذشته در زمينه برگزاري همايش‌هاي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در آذربايجان شرقي اظهار داشت: بايد از تجارب گذشته استفاده كرد و مشكلات را به حداقل رساند.
وي ادامه داد: زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري بايد براي همگان مشخص و شفاف باشد و مجوزهاي لازم از سوي نهادهاي اصلي اخذ شده و قبل از همايش و ارائه طرح‌ها برآوردها مشخص شود.
رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي بيان داشت: برخي برآوردهاي ابتدايي در طرح‌هاي سرمايه‌گذاري فاقد اطلاعات لازم و برآوردهاي كارشناسي است كه اين امر مشكلات زيادي براي سرمايه‌گذاران ايجاد مي‌كند.
وي گفت: در حال حاضر چهار منطقه آزاد تجاري در استان فعال هستند كه براي اين حوزه نيز مسئول ستادي مشخص تعيين مي‌شود.
صادق نجفي در ادامه بر ضرورت اطلاع‌رساني در موضوع همايش تأكيد و عنوان داشت: اطلاع‌رساني بايد به صورت تخصصي و گسترده انجام شود.
انتهاي پيام/ز30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها