عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پلمب مركز صدور معاينه فني جعلي در ميانه

پلمب مركز صدور معاينه فني جعلي در ميانه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:33 ب.ظ

فرمانده انتظامي شهرستان ميانه خبر داد:
پلمب مركز صدور معاينه فني جعلي در ميانه

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان ميانه از دستگيري جاعلان مهرهاي كارشناسان پليس راهور و پلمب مركز صدور معاينه فني جعلي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ميانه، فريدون حيدري چهارشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پي كسب اطلاع از صدور برگ معاينه فني جعلي در يكي از مراكز صدور معاينه فني در اين شهرستان با توجه به اهميت مسئله، رسيدگي به موضوع در دستور كار مأموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.
وي ادامه داد: مأموران انتظامي با انجام مراقبت‌هاي كنترلي نامحسوس از صحت خبر واصله اطمينان حاصل كرده و با هماهنگي مقام قضايي به صورت غافلگيرانه وارد مركز معاينه فني شدند.
وي ادامه داد: در بازرسي از قسمت اداري اين مركز از كشو ميز كاركنان 26 برگ معاينه فني ممهور به مهر و امضاي جعلي و فاقد شماره خودرو و 23‌هزار و 781 برگ معاينه فني آماده تحويل به مشتريان كه اكثراً مهر و امضاي آنها جعلي بود كشف و ضبط شد و مدير مركز به جرم جعل اسناد دستگير و به محل پليس آگاهي منتقل شد.
حيدري تصريح كرد: متهم در بازجويي‌ها اقرار داشت كه يكي از كاركنان قبلي اين مركز اقدام به جعل كرده و در اين راستا كارشناس پليس راهور كه مهر و امضاي وي جعل شده بود در تحقيقات به عمل آمده اظهار بي‌اطلاعي كرد و از مدير مركز اعلام شكايت كرد.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه گفت: دستورات لازم در خصوص جمع‌آوري معاينه‌هاي فني جعلي صادر شده كه در دست رانندگان است به پليس راهور شهرستان اعلام شده و مأموران پليس راهور اقدام به كنترل مدارك خودروها و جمع‌آوري برگه‌هاي معاينه فني جعلي كرده‌اند.
شهرستان ميانه، در شمال غربي ايران و جنوب شرقي استان آذربايجان شرقي قرار گرفته و يكي از 19 شهرستان آن به شمار مي‌رود.
اين شهرستان در محل تلاقي سه استان آذربايجان شرقي، زنجان و اردبيل قرار گرفته است.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها