عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پسر معتاد پدر 63 ساله‌اش را به قتل رساند

پسر معتاد پدر 63 ساله‌اش را به قتل رساند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:33 ب.ظ

رئيس پليس آگاهي استان آذربايجان ‌شرقي:
پسر معتاد پدر 63 ساله‌اش را به قتل رساند

خبرگزاري فارس: رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان آذربايجان ‌شرقي اعلام كرد: درگيري لفظي پير‌مرد 63 ساله با پسر معتادش سرنوشت وي را با قتل رقم زد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس آذربايجان شرقي، قنبر مداحي اظهار داشت: در پي تماس تلفني يكي از شهروندان با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع درگيري در منزل يكي از همسايه‌هاي همجوار بلافاصله مأموران براي كسب اطمينان از صحت خبر واصله به محل اعزام شدند.
وي ادامه داد: به محض رسيدن مأموران به محل مشاهده شد كه پيرمردي در داخل آشپزخانه منزل در حالي كه از ناحيه سر مورد ضرب قرار گرفته است به زمين افتاده و بر اثر خونريزي شديد فوت كرده و يك بيل خون آلود در كنار وي افتاده است.
رئيس پليس آگاهي استان آذربايجان ‌شرقي خاطر‌نشان كرد: با توجه به اهميت موضوع بلافاصله رئيس اداره مبارزه با جرائم جنايي، تيم بررسي صحنه جرم و پزشكي قانوني به همراه بازپرس ويژه قتل در محل حاضر و در تحقيقات به عمل آمده معلوم شد كه شخص متوفي با پسر معتاد خود به نام «سياوش – خ» 33 ساله درگيري لفظي داشته و در اثر اين درگيري به قتل رسيده است كه در اين راستا تحقيق در خصوص محل اختفاي قاتل متواري آغاز شد.
وي تصريح كرد: در مرحله تكميلي تحقيقات پسر ديگر متوفي به نام «سعيد – خ» به محل پليس آگاهي مراجعه و اعلام كرد كه برادرش در گفت‌وگوي تلفني پس از ارتكاب جرم وي را از موضوع آگاه ساخته و صراحتاً به جرم خود اعتراف كرده است كه در اين راستا محل اختفاي قاتل در تهران شناسايي شد و با استفاده از شگردهاي خاص پليسي نامبرده حين مراجعت به تبريز دستگير و به محل پليس آگاهي منتقل شد.
مداحي گفت: متهم در بازجويي‌ها ضمن قبول اتهام وارده اقرار داشت كه به دليل اعتياد شديد با پدرش درگيري لفظي داشته و در اثر عدم كنترل رفتاري خود با استفاده از دسته بيل ضربه به ناحيه سر متوفي وارد كرده و از محل متواري شده است.
وي افزود: متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.
انتهاي پيام/ز30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها