عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سند توسعه مهديشهر ارائه شود

سند توسعه مهديشهر ارائه شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:33 ب.ظ

كواكبيان:
سند توسعه مهديشهر ارائه شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي پيشرفت و توسعه اين شهرستان بايد سند توسعه مستقل ارائه شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مهديشهر، مصطفي كواكبيان چهارشنبه شب در نشستي با امام جمعه، فرماندار و شماري از مسئولان مهديشهر اظهار داشت: بايد سند آمايش سرزميني كه در استانداري‌ها براي هر شهرستاني تدوين مي‌شود، در شهرستان مهديشهر مورد بررسي و ارزيابي قرار گيرد و به مرحله اجرا درآيد.
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهدي‌شهر در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: قابليت‌هاي طبيعي، صنعتي و گردشگري شهرستان مهديشهر بايد بيشتر معرفي شود.
كواكبيان اضافه كرد: راهكارهايي بايد مطرح شود كه چگونه مي‌توان از امكانات كلان براي توسعه و پيشرفت مهديشهر استفاده كرد و محدوديت‌ها و موانع را از ميان برداشت.
وي تصريح كرد: بايد تلاش كنيم تا از امكانات مهديشهري‌هاي سراسر كشور به نحو مطلوب بهره ببريم.

*‌از توان همه در پيشرفت مهديشهر استفاده مي‌شود
فرماندار شهرستان مهديشهر نيز در اين نشست با گراميداشت حماسه مردم ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن و مقابله با فتنه‌گران در حوادث اخير اظهار داشت: تحولات منطقه و كشورهاي اسلامي امروز به معناي واقعي بيانگر پايان كار طاغوت است.
عيسي فاضلي ادامه داد: اميدواريم با خيزش‌هاي ايجاد شده در اين كشورها به زودي شاهد حاكميت اسلام ناب محمدي (ص) در اين كشورها باشيم.
وي تصريح كرد: بايد از حداكثر توان همه دستگاه‌هاي اجرايي و تشكل‌هاي مردمي در پيشرفت و توسعه شهرستان مهديشهر استفاده شود.
فرماندار شهرستان مهديشهر گفت: شهرستان مهديشهر در برهه كنوني به مرحله‌‌اي از فعاليت خود رسيده است كه به حمايت و همكاري همه مردم و مسئولان نياز دارد.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها