عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سند توسعه مهديشهر ارائه شود

سند توسعه مهديشهر ارائه شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:33 ب.ظ

كواكبيان:
سند توسعه مهديشهر ارائه شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي پيشرفت و توسعه اين شهرستان بايد سند توسعه مستقل ارائه شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مهديشهر، مصطفي كواكبيان چهارشنبه شب در نشستي با امام جمعه، فرماندار و شماري از مسئولان مهديشهر اظهار داشت: بايد سند آمايش سرزميني كه در استانداري‌ها براي هر شهرستاني تدوين مي‌شود، در شهرستان مهديشهر مورد بررسي و ارزيابي قرار گيرد و به مرحله اجرا درآيد.
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهدي‌شهر در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: قابليت‌هاي طبيعي، صنعتي و گردشگري شهرستان مهديشهر بايد بيشتر معرفي شود.
كواكبيان اضافه كرد: راهكارهايي بايد مطرح شود كه چگونه مي‌توان از امكانات كلان براي توسعه و پيشرفت مهديشهر استفاده كرد و محدوديت‌ها و موانع را از ميان برداشت.
وي تصريح كرد: بايد تلاش كنيم تا از امكانات مهديشهري‌هاي سراسر كشور به نحو مطلوب بهره ببريم.

*‌از توان همه در پيشرفت مهديشهر استفاده مي‌شود
فرماندار شهرستان مهديشهر نيز در اين نشست با گراميداشت حماسه مردم ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن و مقابله با فتنه‌گران در حوادث اخير اظهار داشت: تحولات منطقه و كشورهاي اسلامي امروز به معناي واقعي بيانگر پايان كار طاغوت است.
عيسي فاضلي ادامه داد: اميدواريم با خيزش‌هاي ايجاد شده در اين كشورها به زودي شاهد حاكميت اسلام ناب محمدي (ص) در اين كشورها باشيم.
وي تصريح كرد: بايد از حداكثر توان همه دستگاه‌هاي اجرايي و تشكل‌هاي مردمي در پيشرفت و توسعه شهرستان مهديشهر استفاده شود.
فرماندار شهرستان مهديشهر گفت: شهرستان مهديشهر در برهه كنوني به مرحله‌‌اي از فعاليت خود رسيده است كه به حمايت و همكاري همه مردم و مسئولان نياز دارد.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها