عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كمپ ترك اعتياد اردل راه‎اندازي مي‌شود

كمپ ترك اعتياد اردل راه‎اندازي مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:34 ب.ظ

فرماندار اردل:
كمپ ترك اعتياد اردل راه‎اندازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار اردل گفت: كمپ ترك اعتياد اين شهرستان به زودي افتتاح مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، فيروز خسروي در جلسه كميته هماهنگي مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان اظهار داشت: برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي آشنايي با مواد مخدر در 20 مدرسه، برگزاري نشست اعتياد براي خانواده‌ها، برگزاري جشنواره كاريكاتور از مهم‌ترين اقدامات صورت گرفته در راستاي كاهش گرايش جوانان به سمت اعتياد و مواد مخدر در اين شهرستان است.
وي از كشف يك‌كيلوگرم مواد مخدر و دستگيري 9 نفر سوداگر مرگ در اين ارتباط خبر داد و گفت: اجراي دو طرح پاكسازي در دشتك و آليكوه از ديگر اقدامات مهم اين كميته به شمار مي‌رود.
خسروي بر ضرورت توجه بيش از پيش خانواده‌ها در راستاي آگاه‌سازي جوانان با اثرات مخرب مواد مخدر تأكيد كرد و گفت: در حال حاضر گرايش جوانان به مواد مخدر از شيوه مصرف سنتي به سمت مواد مخدر صنعتي تغيير يافته است و بر همين اساس لازم است تا مسئولان با تلاش مضاعف در راستاي برخورد با توزيع‌كنندگان مواد مخدر همت گمارند.
وي با بيان اينكه مبارزه جدي و قاطع با عامل توزيع مواد مخدر در گروي مشاركت و همكاري تمام آحاد جامعه است، افزود: باتوجه به گسترش دامنه توزيع مواد مخدر ريشه‌كني اين پديده شوم در جامعه نيازمند عزم و اراده ملي است.
فرماندار اردل ترويج مواد مخدر را يكي از حربه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي براي مبارزه با نظام مقدس جمهوري اسلامي دانست و گفت: برهمين اساس مبارزه و مقابله جدي با آن نيازمند برنامه‌ريزي دقيق، موثر و اجراي طرح‌هاي پيش‌گيرانه است.
وي تأكيد كرد: بر همين اساس لازم است تا خانواده‌ها به ويژه مراكز تربيتي علاوه بر برگزاري دوره‌هاي آموزشي ويژه، جوانان و خانواده‌ آنان را با اين مواد و آثار سوء آن آشنا كنند.
خسروي با بيان اينكه مواد مخدر و اعتياد به آن قبل از هر چيز بنيان خانواده و اجتماع را سست و نابود مي‌كند، خاطرنشان كرد: كار فرهنگي لازمه و ضرورت مبارزه با مواد مخدر است و خانواده‌ها مي‌توانند با نظارت و كنترل بر رفت و آمد و عملكرد فرزندان خود نقش موثري ايفا كنند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها