عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

اختصاص 30 دستگاه خودروي تيزرو به ناجاي خوزستان

اختصاص 30 دستگاه خودروي تيزرو به ناجاي خوزستان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:34 ب.ظ

فرمانده نيروي انتظامي خوزستان خبر داد:
اختصاص 30 دستگاه خودروي تيزرو به ناجاي خوزستان

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي خوزستان از اختصاص 30 دستگاه خودرو تيزرو به نيروي انتظامي آبادان و خرمشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، محمدرضا اسحاقي در حاشيه مراسم تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو خريداري شده توسط نيروي انتظامي خوزستان از سازمان منطقه آزاد اروند كه در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: پليس بايد به تجهيزات و فناوري‌هاي روز مجهز شود تا همواره امنيت و آسايش مردم به طور كامل تأمين و برقرار باشد.
وي افزود: انتظار همه مردم به‌خصوص مردم دو شهرستان آبادان و خرمشهر كه سال‌هاي سال در راه اسلام و انقلاب از جان و مال خود گذشتند از نيروي انتظامي تأمين كامل امنيت و ثبات در منطقه است.
فرمانده نيروي انتظامي خوزستان با اشاره به فرمايش امام راحل كه مردم خوزستان دين خود را به اسلام ادا كرده‌اند، تصريح كرد: به حق كه مردم خوزستان در هشت سال دوران دفاع مقدس و حتي در دوران 32 سال پس از انقلاب هميشه حامي و وفادار به نظام و انقلاب و اسلام بوده‌اند.
وي اضافه كرد: در اين راستا با همكاري مسئولان شهري و استاني به‌خصوص تلاش‌هاي پيگير استاندار محترم سه فاز براي تجهيز ناوگان نيروي انتظامي طراحي شده كه تاكنون يك طرح آن به اجرا درآمده است.
اسحاقي با اشاره به فاز اول طرح اجرا شده، ادامه داد: با همكاري مجموعه ناجا موفق شديم تعداد 30 دستگاه خودرو مدرن و تيزرو از سازمان منطقه آزاد اروند خريداري كرده و در اختيار نيروي انتظامي دو شهرستان آبادان و خرمشهر قرار دهيم.
وي خاطرنشان كرد: از تعداد 30 دستگاه خودرو خريداري شده تعداد 17 خودرو متعلق به نيروي انتظامي آبادان و 13 خودرو متعلق به نيروي انتظامي خرمشهر است.
فرمانده نيروي انتظامي خوزستان افزود: همچنين دو فاز ديگر اين طرح در برنامه‌هاي اجرايي سال 90 گنجانده شده است.
وي گفت: اعتبار خودروهاي خريداري شده در فاز يك برابر با 600 ميليون تومان بوده كه اين ميزان اعتبار از محل نيروي ‌انتظامي تأمين شده است.
اسحاقي تصريح كرد: همه تلاش‌هاي صورت گرفته در راستاي ايجاد فضايي امن، آرام و مطمئن براي مردم ايثارگر و قهرمان آبادان و خرمشهر با توجه به ظرفيت‌هاي موجود در منطقه است.
وي در پايان اظهار داشت: البته با تمهيدات انديشيده شده و همكاري‌هاي صورت گرفته قرار بر اين شده كه در ماه‌هاي آينده تعداد خودروهاي بيشتري وارد چرخه ناوگان نيروي انتظامي در جهت تأمين امنيت هر چه بيشتر مردم مناطق آبادان و خرمشهر شود.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها