عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:35 ب.ظ

سرپرست فرمانداري آبادان:
اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: سرپرست فرمانداري آبادان گفت: اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، حميد قناعتي در حاشيه مراسم تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو خريداري شده توسط نيروي انتظامي خوزستان از سازمان منطقه آزاد اروند كه در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امنيت يكي از مقوله‌هايي است كه جزو لاينفك مطالبات به حق مردم به‌شمار مي‌رود.
وي افزود: امنيت از امور حاكميت است زيرا هم حاكميت اصرار به اجراي آن دارد و هم مطالبه مردم است و مردم اصرار به اجراي آن دارند.
سرپرست فرمانداري آبادان تصريح كرد: عدم اجراي صحيح امر انتظامي و برقراري امنيت در جامعه موجبات سست شدن بنيان و پايه‌هاي حكومتي و ناامني و نارضايتي مردم را فراهم مي‌كند.
وي اضافه كرد: چابك‌سازي، تجهيز و قوي كردن نيروي انتظامي قطعا مردم را خوشحال و دشمنان و عناصري كه قصد تخريب چهره نظام را دارند را مأيوس و نااميد مي‌كند.
قناعتي خاطرنشان كرد: با تدبير فرماندهي نيروي انتظامي استان كار تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو به ناوگان نيروي انتظامي دو شهرستان آبادان و خرمشهر تأمين شده كه اين كار بسيار ارزشمند و مثمرثمر است.
وي افزود: نيروي انتظامي در شهرستان بايد چنان اقتدار و قدرتمند جلوه كند كه راه طمع و كج‌روي را بر تخريب‌كنندگان و ناامن‌سازان جامعه ببندد.
سرپرست فرمانداري آبادان گفت: امروز اگر پا به پاي پيشرفت‌هاي جهاني حركت نكنيم عقب مي‌مانيم و در اين صورت نيروهاي مخالف نظام و دشمنان قسم‌خورده اسلام بر ما فائق مي‌آيند و ما بايد فرصت چيرگي را از آنها بستانيم.
وي تصريح كرد: همچنين با توجه به اينكه هر ساله تعداد زوار به مناطق جنگي آبادان و خرمشهر ميليوني است لازم و ضروري است محورها و راه‌هاي ارتباطي در مسير مسافران نوروزي و كاروان‌هاي راهيان نور ثبات و امنيت بيشتري پيدا كند.
قناعتي خاطرنشان كرد: يكي از اين محورها و مسيرهاي پرتردد، مسير اروندكنار، آبادان و منيوحي است كه در اين مسير بايد با نصب علائم راهنمايي و رانندگي، مشكلات خودروها و مردم را در اين مسير برطرف كرد.
وي در پايان اظهار داشت: اميدواريم با اقدام صورت گرفته از طرف نيروي انتظامي، اين مهم به ديگر نقاط كشور نيز تسري پيدا كند.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها