عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرعامل شموشك نوشهر كناره‌گيري كرد

مديرعامل شموشك نوشهر كناره‌گيري كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:35 ب.ظ

مديرعامل شموشك نوشهر كناره‌گيري كرد

خبرگزاري فارس: سيد‌حمزه حسيني، مديرعامل باشگاه شموشك نوشهر از كناره‌گيري خود از اين تيم خبر داد.

سيد‌حمزه حسيني، مدير‌عامل باشگاه شموشك نوشهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در نوشهر اظهار داشت: در نوشهر غير از حجت‌الله حيدري، رئيس تربيت بدني و شهرام كيا، رئيس هيئت فوتبال نوشهر هيچكس براي شموشك نوشهر دلسوز واقعي نبود اما اين دو نفر هميشه صادقانه در كنار تيم شموشك نوشهر بودند.
وي افزود: همه انرژي‌ها براي تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر صرف مي‌شود و توجهي به شموشك نوشهر نمي‌شود و ديگر تيمداري شموشك در نوشهر وجود ندارد.
حسيني ادامه داد: بندر نوشهر بابت كاميون‌هايي كه وارد بندر مي‌شود 7 هزار تومان مي‌گيرد كه اين رقم در سال گذشته 4 هزار تومان بوده و امسال 3 هزار تومان افزايش داشته بنابراين فقط اگر همان 3 هزار تومان از اين مبلغ را كه سالا‌نه حدود 200 ميليون تومان مي‌شود، ‌براي ورزش نوشهر و شموشك نوشهر اختصاص يابد،‌بسياري از مشكلات تيمداري در اين شهر حل مي‌شود.
وي اضافه كرد: اما اين مبلغ به‌طور كامل به حساب شهرداري نوشهر مي‌رود و خرج نوژن شهرداي نوشهر مي‌شود در حاليكه شموشك هم مال نوشهر هست.
حسيني بيان داشت: از زماني كه به شموشك نوشهر آمدم كسي حتي 2 ريال هم به شموشك كمك مالي نكرد و اگر كسي مستند بگويد 2 ريال به شموشك نوشهر كمك كردم من 2 ميليون تومان به او بر مي‌گردانم.
مديرعامل باشگاه شموشك نوشهر خطاب به بازيكنان شموشك نوشهر اظهار داشت: بازيكنان شموشك نوشهر هيچگونه مشكل مالي نداشتند و همه حق و حقوق‌ها و حتي پاداش‌ها نيز پرداخت شد و بعضي از بازيكنان شموشك دو برابر فصل قبل پول داديم اما اين بازيكنان تعصب و غيرت را در بازي‌هاي شموشك نوشهر كنار گذاشته بودند.
وي با ابراز گلايه از باشگاه نوژن شهرداري نوشهر خاطرنشان كرد: قلي‌پور كه الان در تيم نوژن حضور دارد سه هفته قبل از نيم‌فصل او را به شموشك نوشهر آورديم و هشت هفته با شموشك تمرين كرد اما روز آخر با رابطه‌بازي وي را به تيم فوتبال نوژن نوشهر مي‌برند در حاليكه مي‌دانستند اين بازيكن با شموشك نوشهر تمرين مي‌كند.
مديرعامل شموشك نوشهر تصريح كرد: بعضي استان‌ها كه فاقد تيم فوتبال بودند با رايزني تيم‌هاي فوتبال براي شهر خود خريداري مي‌كنند تا استان آنها صاحب تيم شود اما در نوشهر از تيم فوتبال شموشك نوشهر كه برخاسته از همين شهر است، حمايتي نمي‌شود.
وي در پايان خطاب به بازيكنان شموشك نوشهر بيان داشت: اگر من در اين تيم باشم براي دادن رضايتنامه به هر بازيكن در پايان فصل، 100 ميليون تومان مي‌گيرم.
‌بازي تيم فوتبال شموشك نوشهر و شهرداري انزلي كه در ورزشگاه شهداي نوشهر برگزار شد و شموشك نوشهر كه تا دقيقه 94 از حريف گيلاني خود پيش افتاده بود و خود را برنده بازي مي‌ديد اما در لحظات پاياني يك پنالتي به حريف خود داد‌ كه منجر به گل تساوي تيم فوتبال شهرداري انزلي شد و شرايط شموشك نوشهر را در جدول رده‌بندي متزلزل كرد و همين امر سبب شد تا مديرعامل باشگاه شموشك نوشهر از نتيجه به‌دست آمده ناراضي و در رختكن ورزشگاه نوشهر در حضور شهرام كيا،‌رئيس هيئت فوتبال نوشهر از اين تيم خداحافظي و كناره‌گيري خود را اعلام كند.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها