عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد 6 هزار فرصت شغلي در 100 زيرمجموعه شركت غدير

ايجاد 6 هزار فرصت شغلي در 100 زيرمجموعه شركت غدير
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري غدير خبر داد:
ايجاد 6 هزار فرصت شغلي در 100 زيرمجموعه شركت غدير

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري غدير از ايجاد 6 هزار فرصت شغلي در 100 شركت زيرمجموعه شركت سرمايه‌گذاري غدير خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، محسن معماري عصر چهارشنبه در بازديد از پتروشيمي‌هاي مستقر در عسلويه اظهار داشت: صنعت پتروشيمي در مسير پيشرفت قرار دارد و در سال جاري از نظر توليدات و كيفيت محصولات پتروشيمي رشد خوبي مشاهده شده است.
وي افزود: توسعه صنايع پايين‌دستي در صنعت پتروشيمي بسيار اهميت دارد و دولت سرمايه‌گذاري خوبي در اين راستا انجام داده است.
مدير عامل شركت سرمايه‌گذاري غدير با اشاره به فعاليت اين مجموعه خاطرنشان كرد: اين شركت در گذشته با عنوان شركت سرمايه‌گذاري بانك صادرات ايران در اقتصاد كشور فعاليت مي‌كرد و از سال 1375 همزمان با پذيرش در بورس اوراق بهادر و برگزاري جلسه مجمع عمومي خود كه مقارن با عيد سعيد غدير خم بود به شركت سرمايه‌گذاري غدير تغيير نام داد و فعاليت گسترده‌اي در اقتصاد كشور داشته است.
معماري تصريح كرد: اين شركت در واقع 6 هزار فرصت شغلي در 100 شركت عضو اين گروه سرمايه‌گذاري ايجاد كرده كه ارزش و اهميت زيادي دارد.
وي از فعاليت در صنعت پتروشيمي خبر داد و گفت: شركت سرمايه‌گذاري غدير فعاليت صنعتي خود را در زمينه ايجاد و توسعه صنايع پايين‌دستي پتروشيمي متمركز مي‌كند و سعي داريم در اين راستا فعاليت گسترده‌تري انجام دهيم.
اين مقام مسئول با اشاره به موقعيت و جايگاه اين شركت عنوان داشت: در زمينه سرمايه‌گذاري در اقتصاد كشور تاكنون ارتباطات خوبي از سوي اين شركت برقرار شده و تلاش مي‌كنيم با بهره‌گيري از فضاي همدلي موجود، دامنه هم‌افزايي بين شركت‌ها، مديران عامل و كاركنان اين گروه سرمايه‌گذاري افزايش يابد.
معماري ابراز داشت: شركت سرمايه‌گذاري غدير با 100 شركت تابعه، اهداف بلندمدت خود را براي تبديل شدن به جايگاه برتر منطقه خاورميانه و جهاني تعريف كرده و اين شعار در حال طراحي و تدوين عملي است و به زودي حركت راهبردي خود را در اين مسير روشن آغاز مي‌كنيم.
وي خاطرنشان كرد: بدون ترديد شركت سرمايه‌گذاري غدير براي تبديل كردن اقتصاد ايران به اقتصاد برتر جهاني تلاش مي‌كند و تمام شركت‌هاي عضو شركت سرمايه‌گذاري غدير در راستاي تحقق تحول عظيم صنعتي و اعتلاي اقتصاد كشور گام برمي‌دارند.
معماري افزود: بايد از تمام ظرفيت‌هاي موجود در كشور بهره بگيريم و بايد با تمام توان براي رسيدن به قله‌هاي بلند پيشرفت حركت كنيم و در اين مسير نبايد هيچ فرصتي را از دست بدهيم.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها