عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است

خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر:
خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است

خبرگزاري فارس: مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر گفت: در اجراي امور فرهنگي بايد نوآوري و خلاقيت وجود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حجت‌الاسلام علي نعمت‌اللهي عصر چهارشنبه در آيين برگزاري جشنواره معرفي نشريات برتر هسته‌هاي فرهنگي جوان در بوشهر اظهار داشت: سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر با تمام توان و ظرفيت خود براي رشد و تعالي فرهنگ اصيل اسلامي تلاش و فعاليت مي‌كند و در دو سال گذشته در حوزه پژوهش و تحقيق شاهد كارهاي بزرگ و قابل‌توجهي بوده‌ايم.
وي افزود: امروز دشمنان نظام اسلامي با همه توان براي زير سئوال بردن ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و نظام اسلامي تلاش مي‌كنند و اين مسئله، وظيفه ما را سنگين‌تر مي‌كند و بايد در برابر تهاجم نرم دشمن ايستادگي كنيم.
مدير كل تبليغات اسلامي استان بوشهر با تاكيد بر نقش رسانه‌ها و نشريات خاطرنشان كرد: رسانه‌ها نقش مهمي در گسترش فرهنگ اسلامي دارند و سازمان تبليغات اسلامي بوشهر با همه توان براي رشد و رونق تعاليم اسلامي فعال است.
نعمت‌اللهي در ادامه بر لزوم خلاقيت در امور فرهنگي تاكيد كرد و افزود: در اجراي امور فرهنگي بايد نوآوري و خلاقيت وجود داشته باشد و در بحث فرهنگ ديني نيز هرچه از قالب‌هاي سنتي و كليشه‌اي به سمت متدهاي نوين حركت كنيم و دو عنصر خلاقيت و نوآوري را دخيل بدانيم براي جذب جوانان مؤثرتر است.
وي در ادامه در زمينه ارتباط هسته‌هاي جوانان با ادارات شهرستاني مطالبي بيان كرد و بر تقويت نشريات برتر هسته‌هاي فرهنگي جوان در استان تاكيد كرد.
در ادامه اين جشنواره نيز كارگاه آموزشي نقد و بررسي شكل محتوايي نشريات فرهنگي توسط عبدالله رئيسي كارشناس آموزش و پژوهش اداره كل انجام شد.
مربي نمونه حجت‌الاسلام سيديوسف مهديان نيز در اين مراسم در ارتباط با كارهاي جذب و استمرار ارتباط جوانان با مراكز فرهنگي و مذهبي مطالبي عنوان كرد.
در پايان اين مراسم نيز برترين نشريات هسته‌هاي فرهنگي استان بوشهر معرفي شدند و با اهداي تقديرنامه و تنديس جشنواره و نيز مبالغ نقدي و غيرنقدي به برگزيدگان از آنها تجليل شد.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها