عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است

خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر:
خلاقيت ركن فعاليت‌هاي فرهنگي است

خبرگزاري فارس: مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر گفت: در اجراي امور فرهنگي بايد نوآوري و خلاقيت وجود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حجت‌الاسلام علي نعمت‌اللهي عصر چهارشنبه در آيين برگزاري جشنواره معرفي نشريات برتر هسته‌هاي فرهنگي جوان در بوشهر اظهار داشت: سازمان تبليغات اسلامي استان بوشهر با تمام توان و ظرفيت خود براي رشد و تعالي فرهنگ اصيل اسلامي تلاش و فعاليت مي‌كند و در دو سال گذشته در حوزه پژوهش و تحقيق شاهد كارهاي بزرگ و قابل‌توجهي بوده‌ايم.
وي افزود: امروز دشمنان نظام اسلامي با همه توان براي زير سئوال بردن ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و نظام اسلامي تلاش مي‌كنند و اين مسئله، وظيفه ما را سنگين‌تر مي‌كند و بايد در برابر تهاجم نرم دشمن ايستادگي كنيم.
مدير كل تبليغات اسلامي استان بوشهر با تاكيد بر نقش رسانه‌ها و نشريات خاطرنشان كرد: رسانه‌ها نقش مهمي در گسترش فرهنگ اسلامي دارند و سازمان تبليغات اسلامي بوشهر با همه توان براي رشد و رونق تعاليم اسلامي فعال است.
نعمت‌اللهي در ادامه بر لزوم خلاقيت در امور فرهنگي تاكيد كرد و افزود: در اجراي امور فرهنگي بايد نوآوري و خلاقيت وجود داشته باشد و در بحث فرهنگ ديني نيز هرچه از قالب‌هاي سنتي و كليشه‌اي به سمت متدهاي نوين حركت كنيم و دو عنصر خلاقيت و نوآوري را دخيل بدانيم براي جذب جوانان مؤثرتر است.
وي در ادامه در زمينه ارتباط هسته‌هاي جوانان با ادارات شهرستاني مطالبي بيان كرد و بر تقويت نشريات برتر هسته‌هاي فرهنگي جوان در استان تاكيد كرد.
در ادامه اين جشنواره نيز كارگاه آموزشي نقد و بررسي شكل محتوايي نشريات فرهنگي توسط عبدالله رئيسي كارشناس آموزش و پژوهش اداره كل انجام شد.
مربي نمونه حجت‌الاسلام سيديوسف مهديان نيز در اين مراسم در ارتباط با كارهاي جذب و استمرار ارتباط جوانان با مراكز فرهنگي و مذهبي مطالبي عنوان كرد.
در پايان اين مراسم نيز برترين نشريات هسته‌هاي فرهنگي استان بوشهر معرفي شدند و با اهداي تقديرنامه و تنديس جشنواره و نيز مبالغ نقدي و غيرنقدي به برگزيدگان از آنها تجليل شد.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها