عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

54 روستاي بوشهر تا پايان امسال گازدار مي‌شود

54 روستاي بوشهر تا پايان امسال گازدار مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

مديرعامل شركت گاز استان بوشهر خبر داد:
54 روستاي بوشهر تا پايان امسال گازدار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت گاز استان بوشهر گفت: با فعاليت شبانه‌روزي كاركنان گاز استان، ميزان گازرساني به مردم استان تا پايان امسال به 22 شهر و 54 روستا افزايش مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، غلامعباس حسيني عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شركت گاز استان بوشهر از شركت‌هاي موفق و پركار در چند سال اخير است و ميزان رضايت‌مندي مردم از اين شركت بسيار زياد است.
وي افزود: همه كاركنان شركت گاز استان بوشهر ملزم به تكريم ارباب رجوع هستند و براي ما مهم‌ترين مسئله جلب رضايت شهروندان و ارائه خدمات بهينه به اين عزيزان است.
مديرعامل گاز استان بوشهر از كسب رتبه پنجم استان بوشهر در فروش گاز خبر داد و خاطرنشان كرد: تا پايان بهمن ماه سال جاري با فروشي معادل 9500 ميليون متر مكعب در روز بين 30 شركت گاز استاني رتبه پنجم فروش گاز در كشور را به خود اختصاص داديم.
حسيني تصريح كرد: طي سه سالي كه از تاسيس شركت گاز استان بوشهر تاكنون مي‌گذرد، روند گازرساني به شهرها، روستاها و صنايع عمده كوچك و بزرگ در استان با رشدي بسيار خوب همراه بوده است به طوريكه در اين مدت زمان كوتاه موفق به گازرساني به 19 شهر و 47 روستا در سطح استان شديم.
وي ادامه داد: با تلاش و فعاليت شبانه‌روزي كاركنان گاز استان، ميزان گازرساني به مردم استان تا انتهاي امسال به 22 شهر و 54 روستا افزايش مي‌يابد و اين رقم بسيار ارزشمند است.
مديرعامل شركت گاز استان بوشهر يادآور شد: در بخش گازرساني به صنايع نيز اقدامات بسيار موثري صورت گرفته و در حال حاضر 24 صنعت عمده در استان گازدار شده‌اند كه از جمله مهم‌ترين آنها مي‌توان به پتروشيمي مبين، نيروگاه بعثت، نيروگاه عسلويه، پتروشيمي طرح متانول كاوه، نيروگاه گازي تشان، سيمان دشتستان و سيمان ساروج كنگان اشاره كرد.
حسيني همچنين از گازرساني به 21 ايستگاه‌ سي ان جي در استان خبر داد و گفت: در اين بخش نيز تلاش‌هاي بسيار مطلوبي صورت گرفته و تاكنون موفق به گازرساني به 21 ايستگاه سي ان جي در سراسر استان بوشهر شده‌ايم.
مديرعامل شركت گاز استان بوشهر عنوان داشت: تلاش تمام كاركنان مجموعه شركت گاز استان بوشهر در سال جاري سرلوحه قراردادن شعار همت مضاعف و كار مضاعف بود و اميد است در آينده نيز با تلاش و كوشش هر چه بيشتر و همكاري متقابل تمام نهادهاي مربوطه و با تعامل و همكاري مردم، شاهد پيشرفتي دو چندان در روند گازرساني به نقاط مختلف استان بوشهر باشيم.
حسيني اظهار داشت: هم‌اكنون بيش از 25 طرح مهم و عمده در حوزه گازرساني در استان بوشهر در حال اجراست كه اميدوار هستيم، بتوانيم به نحو مطلوب از عهده اين طرح‌ها برآييم.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها