عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يگانه امواج خروشان هرمزگان از شانس‌هاي قهرماني است

يگانه امواج خروشان هرمزگان از شانس‌هاي قهرماني است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

/مسابقات قهرماني فوتبال ساحلي بانوان كشور/
يگانه امواج خروشان هرمزگان از شانس‌هاي قهرماني است

خبرگزاري فارس: مسئول هيئت فوتبال بانوان هرمزگان با اشاره به برگزاري مسابقات قهرماني فوتبال ساحلي بانوان كشور در بندرعباس، تيم "يگانه امواج خروشان " هرمزگان را يكي از شانس‌هاي قهرماني عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، مسئول هيئت فوتبال بانوان هرمزگان چهارشنبه شب در حاشيه برگزاري مسابقات كشوري فوتبال ساحلي بانوان كشور اظهار داشت: اين سري مسابقات در مرحله ابتدايي در سه استان اصفهان، گيلان و هرمزگان با شركت 15 تيم و در قالب سه گروه پنج تيمه آغاز شده است.
وي در ادامه افزود: پيش‌بيني مي‌شود تيم‌هاي كرمان، اصفهان، هرمزگان و چهارمحال بختياري، بوشهر و گيلان از ميان سه گروه مذكور به مرحله بعد صعود كنند.
اين مربي فوتبال ابراز داشت: بازي‌هاي فينال اين مسابقات نيز در استان هرمزگان برگزار مي‌شود.
وي همچنين بيان داشت: شش تيم به صورت دوره‌اي با هم بازي مي‌كنند كه در انتها هر تيمي كه بيشترين امتياز را به دست آورد قهرمان مسابقات خواهد شد.
دارا با اشاره به تيم‌هايي كه در اين مسابقات شانس قهرماني دارند، اظهار داشت: بيشترين شانس به تيم چهارمحال بختياري تعلق دارد اما در فوتبال هيچ چيز مشخص نيست و با يك اشتباه يا كم شانسي نتيجه بازي‌هاي بسياري در اين ورزش عوض شده است.
وي با اشاره به تيم هرمزگان گفت: تيم يگانه امواج خروشان از هرمزگان براي نخستين بار در اين مسابقات شركت كرده و سه بازيكن ملي‌پوش آن مليحه نورديني، حميده سلطاني‌زاده و مهسا عرب آن را همرامي مي‌كنند.
دارا ياد‌آور شد: پشتكار و كادر خوب تيم يگانه امواج خروشان باعث شده كه اين تيم يكي از اميدهاي قهرماني باشد و اميد است كه با كمي چاشني شانس به مقام قهرماني برسد؛ در غير اين صورت نايب قهرماني اين تيم را نيز مي‌توان متصور بود.
انتهاي پيام/ز30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها