عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بايد سران فتنه را منزوي كرد

بايد سران فتنه را منزوي كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:36 ب.ظ

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين:
بايد سران فتنه را منزوي كرد

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين گفت: سران فتنه مردوداني هستند كه بايد آنها را منزوي كرد تا در اين انزوا دق كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، سالار آبنوش چهارشنبه شب در همايش بزرگداشت روز مهندسي و بسيج مهندسين كه در سالن اجتماعات سازمان جهاد كشاورزي استان قزوين برگزار شد، اظهار داشت: اقشار مختلف مردم در پيروزي انقلاب و تداوم آن ايفاي نقش كردند و تاكنون نيز نقش ويژه خود را داشتند.
وي ادامه داد: هر قشري در جاي خود نقش خود را داشته است و خوش به حال آنها كه به عنوان طلايه‌داران قشرهاي مختلف ايفاي نقش كردند و جامعه مهندسي ما نيز جامعه بزرگي است و عده‌اي كه توفيق بسيجي بودن را دارند و عزت بسيجي بودن را با خود همراه كردند نقش تأثيرگذاري داشتند و ان‌شاءالله مابقي افراد نيز متوجه اين توفيق شده و خود را به نام بسيج مزين كنند.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين اضافه كرد: هشت سال دفاع مقدس جسارت، افتخار و شجاعت اقشار مختلف بود كه در اين بين نيز مهندسان نقش تعيين‌كننده‌ و چشمگيري داشتند.
وي عنوان داشت: در عمليات فاو همين مهندسان بسيجي پل بعثت را ساختند كه هنوز مانند اين پل ساخته نشده است، طراحي و نحوه اجراي پل در پيچيده‌ترين و خطرناك‌ترين رودخانه و آن هم در شرايط بمباران بسيار مورد توجه است به طوري كه مهندسان مي‌دانستند آن منطقه بمباران مي‌شود ولي در چنين شرايطي اين پل را احداث كردند.

* بيداري مردم دنيا ثمره دفاع مقدس ماست
آبنوش اعلام كرد: آنها مهندسان جواني بودند كه قبل از اينكه علم دنيا را فراگرفته باشند فضل الهي را فرا گرفته بودند و دفاع مقدس ما با اين گذشته‌ها و اقدامات نتيجه داد و امروز دنيا دارد ميوه دفاع مقدس ما را مي‌چيند.
وي تصريح كرد: مديران، معلمان و دست‌اندركاراني كه محصلان اين جامعه را در اختيار دارند ولي به دفاع مقدس نمي‌پردازند و اين عظمت را بازگو نمي‌كنند را نمي‌بخشيم و خداوند متعال نيز آنها را نمي‌بخشد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين تأكيد كرد: اين جسارت و شجاعت ملت‌ها نتيجه دفاع مقدس است و اگر بيداري را در مردم دنيا شاهد هستيم و يك ترقي ذهني و رشد فكري را مي‌بينيم اين حركات عادي و احساسي نيست بلكه بشريت يك جهشي يافته و منتظر باشيد كه كشورهاي غيراسلامي نيز به تحرك و جنبش درآيند كه تمام اين حركت‌ها منشا گرفته از انقلاب ماست.
وي يادآور شد: آنها آمدند ما را در دفاع مقدس بكشند و دفن كنند كه نشاني از ما نماند ولي نه تنها اينگونه نشد بلكه روشن‌تر و شناخته‌تر شديم.

* بسيجي به معناي فدا شدن براي جامعه است
آبنوش با اشاره به معرفي منفي بسيج از سوي دشمنان بيان داشت: بعضي بسيج را طوري ديگر معرفي مي‌كردند كه كار دشمن بود و بسيج به عنوان انسان‌هاي با چهره خشن كه مي‌خواهند با زور يكسري اهداف را پيش ببرند معرفي مي‌شد و اجازه نمي‌دادند كه كسي حرف ما را بشنود ولي فهميدند كه ما اهل منطق هستيم.
وي اعلام كرد: بسيج يعني راه خدا و بسيجي راه خدا را مي‌پيمايد و اگر مي‌خواهيم رنگ خدايي پيدا كنيم بايد بسيجي باشيم و كسي نمي‌تواند بگويد من يك مسلمان واقعي هستم ولي بسيجي نيستيم؛ در اين صورت بسيج را نفهميده و يا راهش نادرست است.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين افزود: بسيج يعني فدايي جامعه، يعني جامعه را ديده و خود را نمي‌بيند و هركس اينگونه فكر كند بسيجي است حتي اگر پرونده‌اي نيز نداشته باشد ولي اگر كسي غير از اين فكر كند حتي اگر پرونده نيز داشته باشد بسيجي نيست.
وي خاطر نشان كرد: در دفاع مقدس عده‌اي براي عزت مردم فدا شدند؛ اما معيار عزت مردم چسيت؟ جهان غرب و آنها كه نگاه‌شان مادي و حيواني است، عزت و سعادت را در شكم جويا هستند ولي بسيج عزت را در جايگاه آن دنبال مي‌كند و بسيجي براي بسيجي ماندن اگر معيار نداشته باشد، دچار مشكل مي‌شود.

* دشمن به دنبال دور كردن ما از ولايت است
آبنوش تأكيد كرد: معيار بسيجي، امام آن روز و امروز است، جهان اسلام چون امام ندارد، سرگردان است و انسان‌هاي روشنفكر بي‌صاحب هستند و در نتيجه انرژي‌ها هدر مي‌رود ولي ما معيار و رهبري داريم كه اگر خود را با اين معيار همراه كنيم هر روز پيش مي‌رويم و عزت را براي مردم هرچه بيشتر به ثمر مي‌رسانيم.
به گزارش فارس، وي ادامه داد: اگر اين معيار گم شود، خطر است، دشمن تلاش مي‌كند ما معيار نداشته باشيم و معيار را از ما بگيرد و يا معيار ديگري اضافه كند بنابراين اگر مقام معظم رهبري چندين سال است كه بر مسئله بصيرت تأكيد دارند براي اين است كه راه را گم نكنيد، انرژي‌تان صرف غير نشود و آب به آسياب دشمن نريزيد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين عنوان داشت: مهاجراني زماني كه وزير فرهنگ بود در جلسه‌اي مي‌گفت برگزاري يادواره شهدا اشكال دارد زيرا ملت عراق و ايران هر دو شيعه هستند و اين يادواره‌ها كينه عراقي‌ها را تازه مي‌كند پس بايد سعي شود كه برگزار نشود.
وي اضافه كرد: اينها حساب شده نيز حرف مي‌زدند و از اين در وارد شده بودند؛ البته كور خواندند و به جايي نرسيدند.

* سران فتنه بايد منزوي شوند
آبنوش در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به فتنه بيان داشت: مقام معظم رهبري فرمودند جذب حداكثري و دفع حداقلي كه سخن زيبايي است و چراغ راه ماست ولي عده‌اي اين سخن را خوب شنيده و تعريف مي‌كنند ولي بد عمل مي‌كنند به طوري كه مي‌خواهند اين هفت و هشت نفر فتنه‌گر را جذب كنند.
وي ادامه داد: جذب حداكثري يعني افرادي كه تجديد شدند را جذب كنيم نه افراد مردود، زيرا جذب مردودان عين خيانت است و برخي مي‌خواهند اينها را به ميدان بكشند.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين گفت: در هر استاني يك تعدادي سران فتنه بودند كه اين بحث را هدايت مي‌كردند و اينها نبايد جذب شوند و بايد منزوي شوند ولي يك عده كارها را تعطيل كرده‌اند كه اينها را جذب كنند، البته بايد توجه داشت آنها كه به هر دليلي غفلت و خطا كردند و تجديد شدند بايد آنها را جذب كرد.
وي تأكيد كرد: مردودي‌ها نبايد به جمع ما بيايند، ما بايد سران فتنه را آن قدر منزوي كنيم كه در انزواي خود دق كنند.

* سران فتنه گوساله سامري ساخته و برخي مردم را فريب دادند
آبنوش در ادامه به داستان قوم بني‌اسرائيل اشاره كرد و اظهار داشت: 3 تا 4 هزار سال است كه بشر، قوم بني‌اسرائيل را لعنت و شماتت مي‌كند زيرا آنها حضرت موسي با آن عظمت و معجزات را داشتند و به روشني معجزات را مي‌ديدند ولي زماني كه 40 شب موسي (ع) به دستور خداوند متعال به كور طور رفت قوم بني اسرائيل گوساله پرست شدند.
وي توضيح داد: اگر آن روز آب نيل ايستاد، فهم مردم پايين بود، اگر عصاي حضرت موسي (ع) اژدها شد تشخيص مردم پايين بود ولي در اين 32 سال عمر انقلاب هر سال چند معجزه بزرگ را از سوي خداوند متعال مي‌بينيم به طوري كه اسرائيلي‌ها گفتند در دوره اصلاحات با توجه به هماهنگي و برنامه‌هايي كه داشتيم سه بار بايد جمهوري اسلامي نابود مي‌شد ولي نمي‌دانيم چرا اين اتفاق نيفتاد و دشمنان از هرچه اعتبار بود و از همه مسائل استفاده كردند ولي توطئه‌هايشان نقش بر آب شد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين يادآور شد: آنها آمدند در كشورهاي اطراف ما مستقر شدند و اين كشورها را گرفتند ولي نتوانستند كاري از پيش ببرند و اين معجزه است كه نيروي معمولي توانست در مقابل استكبار بايستد.
وي افزود: برخي مردمي كه موسي زمان را ديدند ولي سران فتنه را براي خود سامري كردند و گوساله‌پرستي در پرونده‌شان ثبت شد، گوساله‌پرستي يعني پشت به موسي كردن و ما ديديم خيلي‌ها گوساله پرستيدند و خورشيد درخشان‌تر از موسي را نتوانستند، ببينند و تشخيص دهند، البته آن تعداد كه گوساله‌پرست شدند ولي حال متوجه شدند قدم‌شان به روي چشم و مي‌توانند زير چتر ولايت و انقلاب آيند.
آبنوش گفت: اما آنها كه گوساله سامري را ساختند و موجب فريب مردم شدند نبايد بخشيده شوند و بايد همواره به مردم نشان داده شوند زيرا اينها آبرو ندارند و به جنگ همه چيز ما آمدند.
وي يادآور شد: غالب اينها نيز كساني هستند كه فكر مي‌كنند همه چيز مي‌فهمند و نتيجه نيز اين شد كه بعد از يك عمر تحصيلات و درجات عالي محترمانه گوساله‌پرست شدند و بايد اينها را متوجه كرد كه تا خورشيد هست دنبال گوساله نروند.

* زلزله بيداري دنيا ناشي از وجود ولايت است
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوين خاطر نشان كرد: امروز دنيا فهميده هر اتفاقي كه مي‌افتد به دليل وجود ولايت است و زلزله بيداري دنيا ناشي از وجود ولايت است و ولايت حلقه وصل به مولاست.
به گزارش فارس، وي اعلام كرد: امروز جامعه جهاني دارد بيدار مي‌شود و حال اگر ما آمده در بين خود يكسري اشتباهات كنيم بسيار ناپسند است؛ امروز كسي مانند هوگو چاورز كه لائيك است براي آمدن حضرت مهدي (عج) دعا مي‌كند.
آبنوش خاطر نشان كرد: امروز ولايت فقيه معادلات دشمن را بر هم ريخته است و بايد مدافع ولايت باشيم.
در پايان اين مراسم از مهندسان بسيجي تقدير شد.
انتهاي پيام/ي10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها