عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دولت مي‌خواهد شايسته‌ترين خدمات را به مردم ارائه كند

دولت مي‌خواهد شايسته‌ترين خدمات را به مردم ارائه كند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:37 ب.ظ

معاون استاندار اردبيل:
دولت مي‌خواهد شايسته‌ترين خدمات را به مردم ارائه كند

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار اردبيل گفت: دولت دهم امروز تمام توان خود را به كار گرفته است تا شايسته‌ترين خدمات را به مردم ايران ارائه دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فيروز احمدي شامگاه چهارشنبه در مراسم آغاز عمليات اجرايي چند طرح دانشگاه پيام نور در شهرستان مشگين‌شهر اظهار داشت: دولت دهم امروز تمام توان خود را به كار گرفته است تا شايسته‌ترين خدمات را به مردم قدرشناس ايران ارائه دهد تا بخشي از دين خود را ادا كرده باشد.
وي خاطرنشان كرد: پرداخت يارانه نقدي از جمله اين سياستگذاري‌هاست كه با همت دولت خدمتگزار در چند ماه گذشته جامه عمل پوشيده و مردم از ثمرات آن بهره‌مند هستند.
معاون سياسي امنيتي استاندار اردبيل گفت: پرداخت نقدي يارانه‌ها يك عدالت واقعي را در جامعه رقم زده است به طوري كه امروز همه ملت از فقير و غني از يك پرداختي مساوي بهره‌مند هستند.
احمدي اين حركت دولت را نوعي اعتمادآفريني با هدف كسب رضايت مردم و تحقق شعار عدالت‌محورانه عنوان كرد و افزود: دولت خدمتگزار به وعده خود عمل كرده و توانست اهداف خود را محقق سازد.
وي با يادآوري اينكه 97 ميليارد تومان يارانه نقدي به اهالي استان اردبيل پرداخت شده است تصريح كرد: اجراي موفق قانون اجراي يارانه‌ها به ويژه واريز وجوه نقدي يارانه‌ها در مرحله اول و دوم اقدامي بي‌نظير است.
معاون سياسي امنيتي استاندار اردبيل به عملكرد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي دولت نهم و دهم اشاره كرد و اظهار داشت: در سفر سوم هيئت دولت به استان اردبيل 150 ميليارد تومان اعتبار براي بخش فرهنگي اين استان تخصيص يافت.
احمدي همچنين ولايت فقيه را ستون نظام جمهوري اسلامي ايران برشمرد و گفت: گرايش روزافزون ملت‌ها به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و وحدت رو به تحكيم شيعه و سني در جهان از بركات ولايت فقيه است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در ادامه اين مراسم رئيس دانشگاه پيام نور استان اردبيل نيز در سخناني اظهار داشت: چهار سالن چند منظوره ورزشي در شهرهاي مشگين‌شهر، گرمي، خلخال و اردبيل با 60 ميليارد ريال اعتبار در حال احداث است.
ولي‌الله خوش‌طينت از احداث دو مجتمع فرهنگي و هنري در دانشگاه پيام نور واحد خلخال و مشگين‌شهر خبر داد.
وي افزود: عمليات احداث ساختمان دانشگاه‌هاي نمين و پارس‌آباد مغان نيز با 26 ميليارد ريال اعتبار شروع شده است .
رئيس دانشگاه پيام نور استان اردبيل در پايان از اضافه شدن 17 رشته تحصيلي جديد خبر داد و رشد 40 درصدي فعاليت‌هاي پژوهشي و نيز تشكيل كانون‌هاي قرآن و نهج‌البلاغه را از فعاليت‌هاي اين دانشگاه اعلام كرد.
انتهاي پيام/ي10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها