عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رد 358 مورد رشوه توسط كاركنان نيروي انتظامي استان بوشهر

رد 358 مورد رشوه توسط كاركنان نيروي انتظامي استان بوشهر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:37 ب.ظ

رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان بوشهر خبر داد:
رد 358 مورد رشوه توسط كاركنان نيروي انتظامي استان بوشهر

خبرگزاري فارس: رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان بوشهر از رد 358 مورد رشوه توسط كاركنان نيروي انتظامي استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، ناصر كشاورز چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام تلاش خود را براي ارائه بهترين و صحيح‌ترين خدمات به مردم به كار گرفته‌ايم و با هر گونه تخلف و جرم برخورد قاطعانه صورت مي‌گيرد.
وي از 358 مورد رد رشوه توسط كاركنان نيروي انتظامي استان بوشهر خبر داد و افزود: پليس استان بوشهر طي سال جاري، درخواست 358 مورد رشوه را از سوي مجرمان و متخلفان رد كرده‌اند كه نشان از وظيفه‌شناسي و سلامت كاركنان و مأموران نيروي انتظامي دارد.
اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: در مجموع مبلغي بيش از دو ميليارد ريال رشوه در سال جاري توسط مأموران نيروي انتظامي استان بوشهر رد شده است.
كشاورز با بيان برخي از اقدامات صيانتي و پيشگيرانه از وقوع تخلف و جرائم در نيروي انتظامي استان تصريح كرد: تهيه و چاپ چند پيام صيانتي بر اساس جرائم شايعه، تشكيل كميسيون‌هاي پيشگيري، توجيه و ارشاد بيش از 400 نفر از كاركنان در معرض خطر و اجراي كلاس‌هاي آگاه‌سازي از مهم‌ترين برنامه‌ها در اين راستا است.
رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان بوشهر افزود: در 9 ماه نخست سال جاري 31 نفر از كاركنان درستكار شناسايي و اسامي آنان به بازرسي كل ناجا ارسال شد؛ همچنين از 358 نفر از كاركنان نيز كه از دريافت رشوه امتناع كرده بودند، تقدير به عمل آمد.
كشاورز به سامانه 197 اشاره كرد و گفت: گزارشات ارسالي از سوي مردم از طريق سامانه 197 مي‌تواند بازخورد بسيار مثبت و مطلوبي براي پليس داشته باشد و قطعاً اگر اخبار دريافتي از سوي مردم درست و به موقع بررسي شود، مي‌توان جلو بسياري از جرائم را گرفت و از طرف ديگر اعتماد مردم به پليس نيز بيشتر مي‌شود.
وي اضافه كرد: پليس استان بوشهر در انجام وظايف محوله بسيار عملكرد خوبي داشته و اميدوار هستيم بتوانيم با همت مضاعف و كار مضاعف در راستاي اهداف بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي گام برداريم.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها