عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پروازها به مقصد كيش دو برابر مي‌شود

پروازها به مقصد كيش دو برابر مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:37 ب.ظ

در تعطيلات نوروزي؛
پروازها به مقصد كيش دو برابر مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير‌كل فرودگاه بين‌المللي جزيره كيش از دو برابر شدن تعداد پروازهاي ورودي به اين فرودگاه در تعطيلات نوروزي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كيش، غلامرضا كريم‌آقايي چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران با بيان اينكه در حال حاضر روزانه بيش از 25 پرواز به فرودگاه بين‌المللي جزيره كيش وارد مي‌شود، اظهار داشت: اين تعداد در تعطيلات نوروزي به بيش از 50 پرواز افزايش مي‌يابد.
وي در ادامه با اشاره به توجه ويژه فردوگاه كيش به ارتقاي سطح خدمات در مورد نحوه و زمان تحويل بار مسافر ابراز داشت: حداكثر زمان تحويل بار مسافران در حال حاضر در اين فرودگاه 15 دقيقه است كه با بررسي‌هاي به عمل آمده، اين زمان در تعطيلات نوروزي كاهش خواهد يافت.
مدير‌كل فرودگاه بين‌المللي جزيره كيش همچنين به ارائه خدمات و تسهيلات لازم به مسافران و گردشگران اشاره كرد و ادامه داد: از 15 اسفندماه جاري فضاي دروازه بازرسي افزايش يافته و به سيستم كاملاً پيشرفته مجهز مي‌شود.
كريم‌آقايي افزود: ميزان ورود مسافران به جزيره كيش طي سال حدود يك ميليون و 200‌هزار نفر است و پيش‌بيني مي‌شود در تعطيلات نوروزي پيشرو نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزايش مسافر داشته باشيم.
وي با بيان اينكه از 15 شركت هواپيمايي، 13 شركت آن عمليات جابه‌جايي مسافران و گردشگران را به جزيره كيش بر عهده دارند، افزود: طبق قانون، پروازهايي كه تأخير آنها به دليل نقص فني و يا شرايط نامساعد جوي به بيش از چهار ساعت برسد، عملاً آن پروازها لغو و شركت‌هاي هواپيمايي بايد نسبت به اسكان و پذيرايي از مسافران تا زمان برقراري پرواز جايگزين اقدام كنند.
اين مسئول در بخش ديگري از سخنان خود يادآور شد: همچنين در راستاي رفاه هر چه بيشتر مسافران دو آمبولانس هوايي براي انتقال بيماران و مصدومان احتمالي به نزديك‌ترين بيمارستان مجهز كشور در نظر گرفته شده است.
وي ظرفيت اين دو آمبولانس هوايي را چهار بيمار در هر سفر هوايي اعلام كرد.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها