عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاون فرهنگي شهردار شيراز معارفه شد

معاون فرهنگي شهردار شيراز معارفه شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:38 ب.ظ

در جلسه‌اي؛
معاون فرهنگي شهردار شيراز معارفه شد

خبرگزاري فارس: در جلسه‌اي با حضور جمعي از مديران شهرداري، معاون فرهنگي شهردار شيراز معارفه و از سرپرست سابق اين حوزه تقدير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي شهرداري شيراز، محمد فرخ زاده به عنوان معاون جديد فرهنگي شهردار شيراز معرفي شد.
وي با حكم عليرضا پاك فطرت، شهردار شيراز، به عنوان معاون جديد فرهنگي و امور اجتماعي شهرداري شيراز انتخاب و روز گذشته در جلسه‌اي با حضور جمعي از مديران شهرداري معرفي شد.
معاون جديد فرهنگي شهردار شيراز داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت پروژه، عضو و كارشناس تدوين استانداردها و روش‌ها در موسسه استاندارد دفاعي كشور، مدير آموزش و عضو شوراي عالي طرح‌ريزي استراتژيك و سياست‌گذاري آموزشي صنايع الكترونيك ايران، مشاور كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي و همكاري در تدوين برنامه پنجم توسعه (بخش فرهنگي)، جوان نمونه شيراز در سال 1385و تقدير شده از سوي شوراي شهر شيراز، بسيجي نمونه و نخبه استان فارس و معرفي به عنوان چهره برتر علمي و پژوهشي بسيج در همايش تجلي خودباوري علمي و پژوهشي در سال1387، بسيجي و مدرس نمونه استان فارس و معرفي به عنوان فرهيخته برتر علمي و پژوهشي در همايش تجلي خودباوري جهادگران علم و فناوري در سال 1389، مدير پروژه برگزيده و اخذ جايزه كيفيت وزارت دفاع در حوزه گرايش به تعالي در مدل تعالي سازماني (EFQM) در سال 1385 و مدير پروژه نمونه در طراحي سامانه سرويس‌دهي (Service Center) و پروژه‌هاي بهبود در سال 1388، معلم نمونه هنري در حوزه خوشنويسي از طرف كانون‌هاي فرهنگي و آموزش و پرورش اداره كل و پژوهشگر برتر كشور و استان فارس از سال 1380 تاكنون در حوزه‌هاي فرهنگي و مديريتي است.
كسب عنوان نخست پژوهش برگزيده سال 1384 استان فارس در زمينه مديريت اسلامي با عنوان تطبيق الگوهاي اسلامي با مكاتيب و نظريه‌هاي نوين نگرش سيستمي از ديدگاه امر به معروف و نهي از منكر، مسئول اسبق انجمن پژوهشگران جوان شيراز زير نظر اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس، مدير گروه مشاوران فرماندهي ناحيه سپاه مقاومت شيراز از سال 1385 تا 1388، راه‌اندازي نخستين دفتر مشاوران خبره و شبكه‌هاي سازماندهي شده مشاوران و كانون‌هاي نخبگان بسيج شيراز در سطح كشور و ... از ديگر سوابق فرهنگي فرخ زاده است.
پيش از وي، عبدالرضا دستغيب مدت پنج ماه سرپرستي حوزه معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري شيراز را بر عهده داشت.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها