عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تخريب 10 واحد ساخت و ساز غير مجاز در كرج

تخريب 10 واحد ساخت و ساز غير مجاز در كرج
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:38 ب.ظ

/كوتاه از اخبار كرج/
تخريب 10 واحد ساخت و ساز غير مجاز در كرج

خبرگزاري فارس: تخريب 10 واحد از ساخت‌ و ساز‌هاي غير مجاز، راه‌اندازي جامع‌ترين سايت اطلاعات شهري در شهرداري كرج و جمع‌آوري 20 دستگاه خودرو فرسوده از سطح شهر، مهم‌ترين اخبار شهرستان كرج است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرج، با هماهنگي‌هاي انجام شده ميان مراجع قضايي و نيروهاي انتظامي 10 مورد ساخت و ساز غيرمجاز در منطقه 10شهرداري كرج توسط عوامل كنترل و نظارت شهرداري كرج تخريب و رفع آثار شد.
حسين عطايي مدير كنترل و نظارت شهرداري كرج با اعلام اين خبر اظهار داشت: جلوگيري و برخورد قانوني با ساخت و سازهاي غير مجاز از وظايف ذاتي شهرداري‌ها است.
وي افزود: شهرداري كرج نيز در اين راستا تمام تلاش و امكانات خود را بكار گرفته و با افراد متخلف به شدت برخورد قانوني صورت مي‌گيرد.
اين مسئول ادامه داد: متاسفانه برخي افراد سودجو با ترفندهاي خاصي اقدام به احداث بناي غير مجاز مي‌كنند كه به دليل عدم رعايت اصول شهرسازي جان خود و ديگر شهروندان را به مخاطره مي‌اندازند.
عطايي اقدامات شهرداري در جلوگيري از اينگونه ساخت و سازها را در راستاي حفظ منافع مردم وهمچنين پيشگيري از خطرات و عواقب بعدي دانست و ازشهروندان خواست در صورت مشاهده اينگونه تخلفات مراتب را از طريق سامانه پيام كوتاه مديريت كنترل و نظارت شهرداري كرج به شماره 100003333 و يا شماره تلفن 137 اطلاع دهند.

* جامع‌ترين سايت اطلاعات شهري استان البرز افتتاح مي‌شود

جامع‌ترين سايت اطلاعات شهري استان البرز به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري كرج افتتاح مي‌شود.
محسن برجي مدير اجتماعي معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري كرج با اعلام اين مطلب از جامع بودن اين سايت در ابعاد مختلف اطلاعات شهري شامل قسمت‌هاي اصلي با عناوين بانك اطلاعات شهري و گردشگري در البرز خبر داد.
وي افزود: اين سايت داراي قابليت‌هاي بسيار با ريزترين اطلاعات است كه كليه علاقه‌مندان و بازديدكنندگان مي‌توانند با تفكيك موضوع و منطقه به اطلاعات مورد نياز خود دسترسي پيدا كنند.
لازم به يادآوري است اين سايت با حضور شهردار، اعضاي شوراي شهر و ديگر مسؤولين استاني در روز پنج شنبه 5 اسفند ماه در محل تالار شهيدان نژادفلاح افتتاح خواهد شد.

* جمع‌آوري 20 دستگاه خودرو فرسوده از سطح منطقه نه شهرداري كرج

تعداد 20 دستگاه خودرو فرسوده پس از طي مراحل قانوني و پيگيري‌هاي انجام شده توسط عوامل شهرداري منطقه 9 كرج جمع آوري و به پاركينگ منتقل گرديد.
با اعلام و شكايت متعدد شهروندان منطقه در خصوص مزاحمت تعدادي خودرو فرسوده كه علاوه بر سدمعبر و مخدوش نمودن چهره شهر به محلي جهت تجمع زباله و نخاله مبدل شده بودند، پس از انجام مراحل قانوني و ابلاغ اخطار به مالكين و همچنين عدم توجه مالكين به اخطاريه شهرداري از خيابان‌هاي سطح منطقه جمع آوري شدند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها