عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برترين‌هاي جشنواره نرم‌افزارهاي قرآني معرفي مي‌شوند

برترين‌هاي جشنواره نرم‌افزارهاي قرآني معرفي مي‌شوند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:39 ب.ظ

مديركل ارشاد قم:
برترين‌هاي جشنواره نرم‌افزارهاي قرآني معرفي مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم از برگزاري مراسم اختتاميه و تجليل از برترين‌هاي جشنواره بين‌المللي نرم افزارهاي قرآني خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، محمدحسين استادآقا چهارشنبه شب در حاشيه برپايي از نمايشگاه نرم‌افزارهاي قرآني در گفت‌وگو با خبرنگاران به برگزاري مراسم اختتاميه اين نمايشگاه و جشنواره اشاره كرد و گفت: اين نمايشگاه و جشنواره روز پنج‌شنبه برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه مراسم اختتاميه در محل سالن بعثت سازمان جوانان در جوار محل دائمي نمايشگاه‌هاي استان قم برگزار خواهد شد، تاكيد كرد: در اين مراسم برترين‌ها در عرصه توليد نرم‌افزارهاي قرآني در بخش‌هاي مختلف معرفي شده و تقدير مي‌شوند.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم يادآور شد: در مراسم اختتاميه برترين‌ها در بخش‌هاي نرم‌افزارهاي چندرسانه‌اي، نرم‌افزارهاي تلفن همراه، پايگاه‌هاي اينترنتي و... معرفي شده و به برترين‌ها جوايز ارزنده‌اي تعقل خواهد گرفت.
وي با اشاره به برخي از ملاك‌ها و معيارهاي انتخاب برترين‌ها در بخش‌هاي مختلف گفت: در بخش بين‌الملل جشنواره نيز در دو زمينه نرم‌افزارهاي چند رسانه‌اي و همچنين پايگاه‌هاي قرآني بهترين اثر انتخاب شده و معرفي مي‌شود.
استادآقا به پرداخت هداياي نقدي به برترين آثار اين جشنواره اشاره كرد و افزود: جايزه رتبه اول 15 ميليون ريال، جايزه رتبه دوم 10 ميليون ريال و جايزه رتبه سوم نيز 5 ميليون ريال خواهد بود.
وي در ادامه گفت: ما در زمان برگزاري جشنواره نرم‌افزارهاي قرآني با استقبال گسترده مردم مواجه بوديم و اين استقبال ما را به برپايي نمايشگاه دائمي عرضه محصولات نرم‌افزاري قرآني بيش از پيش تشويق كرد.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم با تقدير از همكاري نهادهاي مختلف در برگزاري اين نمايشگاه تاكيد كرد: برپايي اين نمايشگاه زمينه مناسبي براي توسعه و ترويج فرهنگي قرآني در ميان اقشار مختلف جامعه از جمله نسل جوان را فراهم مي‌كند.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها