عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بزرگداشت اساتيد موسيقي مقامي تايباد برگزار شد

بزرگداشت اساتيد موسيقي مقامي تايباد برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:39 ب.ظ

در تايباد؛
بزرگداشت اساتيد موسيقي مقامي تايباد برگزار شد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تايباد گفت: بزرگداشت عبدالكريم گزيكي، براتعلي ابراهيمي و غوث‌الدين جمشيدي از استاتيد موسيقي مقامي در قالب نهمين جشنواره موسيقي مقامي شهرستان تايباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تايباد، حمزه آزاد در حاشيه اين مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بحمدالله از سال 87 براي احياي موسيقي مقامي و محلي شهرستان اين سومين جشنواره است كه در راستاي بزرگداشت اساتيد موسيقي مقامي برگزار مي‌شود.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تايباد افزود: در سال 87 از مرحوم استاد نظر محمد سليماني و در سال 88 از استاد غلامحسين سمندري و ابراهيم شريف‌زاده نيز تجليل شد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان تايباد گفت: در نهمين جشنواره موسيقي مقامي شهرستان تايباد از هنرمندان و گروه‌هاي برتر موسيقي مقامي كه در جشنواره‌هاي رضوي، سازمان ملي جوانان نيز كسب رتبه نموده‌اند، تجليل مي‌شود.
وي با اشاره به رشد و شكوفايي فرهنگ و هنر شهرستان گفت: با فعاليت 9 انجمن در مجموع فرهنگ و ارشاد اسلامي كارهاي بزرگي نيز صورت گرفته است كه مي‌توان به برگزاري نخستين جشنواره فيلم شهرستان اشاره كرد.
وي گفت: حدود سه سال است كه انتظار ساخت مجتمع فرهنگي هنري را در اين شهرستان مي‌كشيم كه قرار بود امسال در 22 بهمن اين مجتمع افتتاح شود كه بنا به دليلي افتتاح نشد و براي اتمام پروژه 800 ميليون تومان اعتبار نياز است.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها