عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يادواره شهداي دانشجوي تنگستان برگزار مي‌شود

يادواره شهداي دانشجوي تنگستان برگزار مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

يازدهم اسفند ماه جاري؛
يادواره شهداي دانشجوي تنگستان برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار تنگستان از برگزاري يادواره شهداي دانشجو تنگستان در روز يازدهم اسفند ماه‌ جاري خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهرم، عبدالرسول زارع چهارشنبه شب در نشست هماهنگي يادواره شهداي دانشجو شهرستان تنگستان با بيان اينكه اظهار داشت: شهداي دانشجو رهبران اصلي و هميشگي جنبش دانشجويي هستند و بي‌شك اين شهدا‌ الگوهاي بي‌بديلي هستند كه علم، ايمان، و عشق به وطن را در كنار هم قرار دارند و در قلب ملت ايران جاودان شدند.
وي افزود: ياد و نام شهداي دانشجو به عنوان نماد آرمانگرايي و حق‌طلبي در راه ارزش‌هاي والاي انساني براي جامعه دانشگاهي افتخاري بزرگ است و از اين رو دانشگاهيان مسئوليت سنگيني را در قبال اين شهدا‌ دارند.
فرماندار تنگستان با بيان اينكه مسئوليت داشجويان امروز كمتر از داشجويان دوران انقلاب و جنگ نيست، تصريح كرد: ميدان نبرد داشجويان امروز جهاد علمي در برابر انحصار و تحريم‌هاي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه به خيال خام خود مي‌توانند با چنين اقداماتي مانعي براي تلاش و انگيزه جوانان غيرتمند و متدين دانشجوي ايران اسلامي در راه پيشرفت و توسعه كشور ايجاد كنند.
فرماندار تنگستان عنوان داشت: كسب موفقيت‌هاي علمي متعدد و دستيابي به فناوري‌هاي نوين، ايران را در رديف چند كشور اول جهان در اكثر زمينه‌هاي علمي و فناوري قرار داده است و اين خود گواهي ديگر بر اين حقيقت است كه دسيسه‌هاي دشمن در اين عرصه نيز ناكام مانده است.
وي اجراي برنامه‌هاي فرهنگي در سطح شهرستان را نياز جوانان دانست و بر لزوم همكاري دستگاه‌هاي اجرايي در اين برنامه‌ها تاكيد كرد.
زارع خاطر‌نشان كرد: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت نبايد فقط به مراسم يادبود يا تجليل خلاصه شود چرا كه ما به شهيدان نياز داريم و آنها چراغ راه ما هستند.
فرماندار تنگستان تصريح كرد: نام نظام مقدس اسلامي متبرك به‌نام اسلام بوده و در سراسر عالم مي‌درخشد و تنها نظام شيعي عالم است كه اميد همه جهانيان به اين نظام است.
وي اظهار داشت: امروز همه اهداف مسئولان نظام پياده كردن اهداف و آرمان‌هاي انقلاب، شهدا و امام شهداست و تمام تلاش خود را در تحقق اين اهداف به كار بسته‌اند.
زارع بيان داشت: خون شهيد چه در دوران انقلاب چه در دوران جنگ تحميلي و حتي امروز ثمرات و بركات آن موجب شده اين نظام كه يك نظام الهي و اسلامي است و نظامي كه زمينه‌ساز حكومت جهاني مهدي (عج) است مستحكم‌تر از گذشته بوده و دشمنان انقلاب و نظام و نفاق‌هايشان افشا شود.
دبير برگزاري جشنواره شهداي دانشجو نيز گفت: وجود هفت شهيد دانشجو در شهرستان تنگستان افتخار ديگري براي نام و آوازه مردانگي و تاريخ مبارزاتي اين ديار است.
محمد حسيني خاطرنشان كرد: يادواره شهداي دانشجو يازدهم اسفند ماه جاري در سالن ارشاد شهر اهرم برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها