عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر

اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

فرماندار خرمشهر خبر داد:
اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر

خبرگزاري فارس: فرماندار خرمشهر از اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، عبدالله حسيني در حاشيه مراسم تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو خريداري شده توسط نيروي انتظامي خوزستان از سازمان منطقه آزاد اروند كه در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: نيروي انتظامي شهرستان خرمشهر، مدت‌ها است كه نيازمند به دميدن در كالبد و روح اجرايي است.
وي افزود: امروز با اختصاص دستگاه خودرو و تجهيز ناوگان نيروي انتظامي اين شهرستان روح تازه‌اي در كالبد اجرايي آن دميده شد و ما اين اقدام را بسيار فرخنده و مبارك مي‌دانيم.
فرماندار خرمشهر تصريح كرد: در اين راستا مردم شهرستان خرمشهر نيز بايد با نيروي انتظامي كمال همكاري و تعامل را برقرار كرده و در ايجاد فضاي امن شهري بكوشند.
وي اضافه كرد: تا به امروز چنين اقدام بزرگ و قابل توجهي اتفاق نيفتاده بود كه به يكباره اين تعداد خودرو مدرن به ناوگان نيروي انتظامي تزريق پيدا كند.
حسيني خاطرنشان كرد: اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي اين شهرستان نقطه عطفي در تأمين و برقراري امنيت و آسايش مردم شهرستان خرمشهر است.
وي ادامه داد: يكي از عمده مشكلات ما در اين شهرستان تجهيز نبودن نيروي انتظامي براي برقراري امنيت در شهرستان بوده است.
فرماندار خرمشهر گفت: خوشبختانه با پيگيري‌هاي استاندار و فرماندهي نيروي انتظامي به بسياري از مشكلات نيروي انتظامي در اين شهرستان فائق آمديم.
وي اضافه كرد: در ايجاد امنيت در جامعه همه نهادها با هم بايد تعامل و همكاري برقرار كرده و به ياري نيروي انتظامي پاسخ دهند.
حسيني در پايان اظهار داشت: اميدواريم با نزديك شدن به سال نو و اين اقدام فرخنده، امنيت كامل و آسايش بيش از پيش را براي ميهمانان و كاروان‌هاي راهيان‌نور را، در اين شهرستان ايجاد كنيم.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها