عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر

اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

فرماندار خرمشهر خبر داد:
اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي خرمشهر

خبرگزاري فارس: فرماندار خرمشهر از اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، عبدالله حسيني در حاشيه مراسم تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو خريداري شده توسط نيروي انتظامي خوزستان از سازمان منطقه آزاد اروند كه در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: نيروي انتظامي شهرستان خرمشهر، مدت‌ها است كه نيازمند به دميدن در كالبد و روح اجرايي است.
وي افزود: امروز با اختصاص دستگاه خودرو و تجهيز ناوگان نيروي انتظامي اين شهرستان روح تازه‌اي در كالبد اجرايي آن دميده شد و ما اين اقدام را بسيار فرخنده و مبارك مي‌دانيم.
فرماندار خرمشهر تصريح كرد: در اين راستا مردم شهرستان خرمشهر نيز بايد با نيروي انتظامي كمال همكاري و تعامل را برقرار كرده و در ايجاد فضاي امن شهري بكوشند.
وي اضافه كرد: تا به امروز چنين اقدام بزرگ و قابل توجهي اتفاق نيفتاده بود كه به يكباره اين تعداد خودرو مدرن به ناوگان نيروي انتظامي تزريق پيدا كند.
حسيني خاطرنشان كرد: اختصاص 13 دستگاه خودرو به نيروي انتظامي اين شهرستان نقطه عطفي در تأمين و برقراري امنيت و آسايش مردم شهرستان خرمشهر است.
وي ادامه داد: يكي از عمده مشكلات ما در اين شهرستان تجهيز نبودن نيروي انتظامي براي برقراري امنيت در شهرستان بوده است.
فرماندار خرمشهر گفت: خوشبختانه با پيگيري‌هاي استاندار و فرماندهي نيروي انتظامي به بسياري از مشكلات نيروي انتظامي در اين شهرستان فائق آمديم.
وي اضافه كرد: در ايجاد امنيت در جامعه همه نهادها با هم بايد تعامل و همكاري برقرار كرده و به ياري نيروي انتظامي پاسخ دهند.
حسيني در پايان اظهار داشت: اميدواريم با نزديك شدن به سال نو و اين اقدام فرخنده، امنيت كامل و آسايش بيش از پيش را براي ميهمانان و كاروان‌هاي راهيان‌نور را، در اين شهرستان ايجاد كنيم.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها