عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فعال كردن نهادهاي دانش‌آموزي اولويت‌هاي آموزش و پرورش است

فعال كردن نهادهاي دانش‌آموزي اولويت‌هاي آموزش و پرورش است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

قائم مقام وزير آموزش و پرورش خراسان رضوي:
فعال كردن نهادهاي دانش‌آموزي اولويت‌هاي آموزش و پرورش است

خبرگزاري فارس: قائم مقام وزير آموزش و پرورش گفت: توجه ويژه به جوانان و فعال كردن نهادهاي دانش‌آموزي در كنار تقويت امر ورزش براي فرهنگيان و دانش‌آموزان از اولويت‌هاي آموزش و پرورش اين استان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، جلال رحيمي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استفاده از ظرفيت بازنشستگان و پيشكسوتان و نيز توجه ويژه به جوانان و فعال كردن نهادهاي دانش‌آموزي در كنار تقويت امر ورزش براي فرهنگيان و دانش‌آموزان از ديگر اولويت‌هاي آموزش و پرورش اين استان است.
قائم مقام وزير آموزش و پرورش ادامه داد: پست‌ها و مناصب زماني ارزش دارند كه در راستاي خدمت به مردم و خلق خدا باشد در غير اين صورت اين مسئوليت‌ها هيچ ارزشي ندارد.
وي خراسان رضوي را داراي ظرفيت‌هاي فراواني براي تربيت نيروهاي متعهد و متخصص دانست و اظهار داشت: خراسان رضوي ظرفيت‌هاي فراواني براي تربيت نيروهاي متعهد و متخصص در نسل آينده دارد.
قائم مقام وزير آموزش و پرورش بيان داشت: مردم اين استان در عرصه‌هاي مختلف حضور مقتدرانه و موفقي داشته اند.
رحيمي ادامه داد: با نگاهي گذرا مي‌توان دريافت نسبت شهداي اين استان به شهداي كل كشور در مقايسه با نسبت جمعيت اين استان به كل كشور بسيار بيشتر است.
قائم مقام وزير آموزش و پرورش تاكيد كرد: بايد اولويت اول در آموزش و پرورش خراسان رضوي، رسيدگي به امور ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا باشد.
وي اظهار داشت: همچنين تعامل و همكاري خوب با تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها از ديگر مواردي است كه بايد مورد توجه مديريت آموزش و پرورش اين استان قرار گيرد.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها