عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرسوده بودن سالن و نبود تجهيزات عمده مشكل ماست

فرسوده بودن سالن و نبود تجهيزات عمده مشكل ماست
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

رئيس هيئت ژيمناستيك فارس:
فرسوده بودن سالن و نبود تجهيزات عمده مشكل ماست

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت ژيمناستيك استان فارس گفت: فرسوده بودن سالن محل تمرين و نداشتن تجهيزات استاندارد مهم‌ترين مشكل اين هيئت است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، عباسعلي توانا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هيئت ژيمناستيك فارس يكي از فعال‌ترين و موفق‌ترين هيئت‌هاي اين رشته در كشور است اما مشكلات تجهيزات و سالن باعث شده تا روند پيشرفت اين هيئت كُند به پيش رود و تنها سالن تمريني ژيمناستيك‌كاران فارس با قدمت 60 ساله در حال فروپاشي است.
وي افزود: ژيمناستيك يكي از رشته‌هاي پايه و مادر در ورزش است و كشورهايي كه در مسابقات المپيك و جهاني مي‌درخشند در ژيمناستيك برنامه‌ريزي اصولي دارند.
توانا در اين زمينه به موفقيت كشورهاي چين، آمريكا و روسيه در المپيك اشاره و تصريح كرد: اين كشورها با تمركز بر ژيمناستيك در ديگر ورزش‌ها نيز بيشترين مدال را به دست آورده‌اند.
رئيس هيئت ژيمناستيك استان فارس تصريح كرد: در استان فارس 8 هزار ژيمناستيك‌كار سازماندهي شده فعال هستند و اگر مسئولان توجه بيشتري به اين زمينه داشته باشند شاهد موفقيت‌هاي بيشتري مي‌شويم.
وي در پايان هدف هيئت ژيمناستيك فارس را رسيدن به موقعيت در مسابقات جهاني و آسيايي دانست و اضافه كرد: اگر مسئولان ارشد اين استان و تربيت بدني فارس يك سالن استاندارد و با تجيهزات پيشرفته در اختيار اين هيئت قرار دهند مي‌توانيم سريع‌تر به اهداف تعيين شده برسيم.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها