عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پليس بايد مردمي باشد تا بتواند امنيت را برقرار كند

پليس بايد مردمي باشد تا بتواند امنيت را برقرار كند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:41 ب.ظ

جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر:
پليس بايد مردمي باشد تا بتواند امنيت را برقرار كند

خبرگزاري فارس: جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر گفت: پليس بايد مردمي باشد تا بتواند امنيت پايدار را برقرار كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، نعمت‌الله منصوري عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نيروي انتظامي استان بوشهر از همه ظرفيت وجودي خود براي برقراري نظم و امنيت در سطح استان بهره مي‌گيرد و هم‌اكنون شاهد امنيت خوبي در سطح استان هستيم.
وي افزود: بدون ترديد نقش مردم در برقراري امنيت بسيار مهم است و تعامل و همكاري مردم نقش مهمي در تثبيت امنيت دارد.
جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر در ادامه بر مردمي بودن پليس تاكيد كرد و يادآور شد: پليس بايد مردمي باشد تا بتواند به اهداف خود كه بزرگترين و مهم‌ترين آن برقراري امنيت و آرامش جامعه است، دست يابد.
منصوري تصريح كرد: مردمي بودن پليس در واقع يك اصل است و پليس بايد خود را از آن مردم بداند تا بتواند بوسيله اين احساس به اهداف خود دست يابد.
جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر عنوان داشت: پليس ايران از مردم و با مردم است و مطمئناً اگر در مأموريت‌هايمان جدي هستيم براي دفاع از حق خود مردم است.
منصوري خاطر نشان كرد: پليس براي ايجاد امنيت و آرامش در سطح جامعه، نيازمند تقويت و پشتيباني مردم است و اين مسئله‌اي بسيار مهم است.
وي اضافه كرد: پليس مي‌تواند با برقراري يك رابطه مطلوب با مردم در راستاي تحقق اهداف خود قدم‌هاي مثبتي بر دارد.
اين مقام مسئول اظهار داشت: پليس استان بوشهر اين افتخار را دارد كه به عنوان يك نيروي مقتدر وظيفه حفظ امنيت استان را به عهده دارد و تاكنون در هيچ برهه‌اي از زمان از تلاش براي برقراري و حفظ همه‌جانبه امينت در استان دريغ نكرده و هميشه خود را در خدمت مردم مي‌داند.
منصوري همچنين به رنگ سرخ پرچم جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و گفت: اين رنگ متعلق به شهداي هميشه جاويد اين آب و خاك است بر همه ما واجب است قدر شهدا و احترام خانواده آنان را حفظ كنيم و شأن شهادت را در سينه‌هاي‌مان زنده نگهداريم.
وي افزود: نيروي انتظامي استان بوشهر با همه توان در خدمت مردم است و افتخار مي‌كنيم كه از حقوق مردم دفاع كنيم.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها