عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ستاد اسكان مهمانان فرهنگي در بوشهر تشكيل شد

ستاد اسكان مهمانان فرهنگي در بوشهر تشكيل شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:41 ب.ظ

مدير‌كل آموزش و پرورش بوشهر:
ستاد اسكان مهمانان فرهنگي در بوشهر تشكيل شد

خبرگزاري فارس: مدير‌كل آموزش و پرورش بوشهر از تشكيل ستاد مهمانان فرهنگي ويژه ايام نوروز در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، محمد حاجي‌زاده چهارشنبه شب در نشست شوراي معاونان آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: آموزش و پرورش بوشهر در اين زمينه اقدامات مؤثري در دستور كار قرار داده تا به خوبي از مهمانان نوروزي پذيرايي كند.
وي افزود: ستاد اسكان مهمانان نوروزي در بوشهر تشكيل شده و اعضاي آن برنامه‌هاي خود را به منظور ميزباني مناسب از مهمانان نوروزي تدوين كرده‌اند.
مدير‌كل آموزش و پرورش استان بوشهر تصريح كرد: با توجه به اينكه استان بوشهر در ايام نوروز ميزبان شمار زيادي از مهمانان نورزوي است بي‌شك مهمانان فرهنگي نيز به بوشهر سفر مي‌كنند كه وظيفه خود مي‌دانيم مقدمات ميزباني از آنان را فراهم كنيم.
حاجي‌‌زاده اظهار داشت: تدارك لازم براي تأمين مايحتاج مهمانان نوروزي در بوشهر ديده شده تا مهمانان بتوانند از امكانات لازم در مدارس نيز استفاده كنند.
اين مقام مسئول خاطر‌نشان كرد: امكانات ورزشي، استفاده از فروشگاه و تعاوني فرهنگيان از جمله تمهيدات لازم براي مهمانان فرهنگي در ايام نوروز است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تحولات صورت گرفته در كشورهاي مسلمان شمال آفريقا بيان داشت: ملت‌هاي مسلمان شمال آفريقا با اتحاد و همبستگي خود در مقابل حاكمان زورگوي خود ايستاده‌اند.
مدير‌كل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: بيداري ملت‌هاي مسلمان در شمال آفريقا برگرفته از انقلاب اسلامي ايران است و ما همواره بايد شكرگزار نعمت انقلاب اسلامي باشيم.
حاجي‌‌زاده يادآور شد: ايران اسلامي امروز در اوج عزت و افتخار قرار دارد و پيشرفت‌هاي كشور در عرصه‌هاي مختلف علمي نشان از بزرگي ايران در جهان است.
وي افزود: امروز انقلاب اسلامي بعد از 32 سال كه از آن مي‌گذرد هر روز‌ از روز گذشته‌ پوياتر و بالنده‌تر مي‌شود.
مدير‌كل آموزش و پرورش استان بوشهر با بيان اينكه امسال سال خوشحالي و بيداري مردم جهان در مقابل استكبار و استعمار است، اضافه كرد: انقلاب اسلامي با حضور مردم خداجو و با عناصر توحيد، خداپرستي، وحدت و قدرت الهي امام خميني (ره) شكل گرفت.
آموزش و پرورش از مهم‌ترين نهادهاي جامعه است و تقريباً تمام خانواده‌ها به نوعي با اين نهاد ارتباط دارند.
وي افزود: معلمان و دانش‌آموزان نيازمند امكانات و تجهيزات بيشتري براي افزايش بهره‌وري در مدارس هستند و انتظار داريم كه نمايندگان مجلس نسبت به پيگيري مطالبات موجود فعاليت بيشتري داشته باشند.
مدير‌كل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان كرد: حفظ منافع جامعه فرهنگيان استان بوشهر از مهم‌ترين اولويت‌هاي ما در استان است و انتظار داريم نمايندگان استان در مجلس و ساير دستگاه‌هاي اجرايي ما را همراهي كنند تا در برابر ‌اين قشر شرمنده نشويم.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها