عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

چناران استعدادهاي فراواني در پرورش گياهان دارويي دارد

چناران استعدادهاي فراواني در پرورش گياهان دارويي دارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:42 ب.ظ

بخشدار مركزي چناران:
چناران استعدادهاي فراواني در پرورش گياهان دارويي دارد

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي چناران گفت: منطقه چناران استعدادهاي فراواني در پرورش گياهان دارويي دارد كه لزوم توجه و حمايت از اين بخش ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از چناران، محمد محمدي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بدين منظور قراردادي با يك شركت خصوصي تنظيم شده است تابه صورت تضميني محصولات توليدي توسط روستاييان در اين زمينه را خريداري كند.
بخشدار مركزي چناران تاكيد كرد: هدف از تشكيل تعاوني‌ها مشاركت عموم مردم است تا با وحدت و همدلي زمينه رشد و شكوفائي استعدادهاي نهفته روستاييان فراهم شود.
وي بيان داشت: با ايجاد شركت‌هاي تعاوني براي هر روستا حمايت‌هاي دولت عدالت محور به مجموعه روستا صورت مي‌گيرد و عموم مردم مي‌توانند با عضو شدن از مزاياي آن بهره‌مند شوند.
محمدي اظهار داشت: در راستاي توسعه روستاها و ايجاد اشتغال پايدار، شركت‌هاي تعاوني توسعه روستايي براي تمام روستاهاي اين بخش تشكيل مي‌شود.
وي تصريح كرد: يكي از ضرورت‌هاي اشتغال‌زايي و توسعه روستاهاي شهرستان چناران، تشكيل شركت‌هاي تعاوني است.
بخشدار مركزي چناران اظهار داشت: در همين راستا جلسه فوق العاده‌اي در هفته آينده برگزار مي‌شود تا با بررسي وضعيت شركت تعاوني دهياران زمينه‌هاي ايجاد شركت‌هاي تعاوني در روستاها فراهم شود.
وي ادامه داد: اولويت نخست اين بخشداري اشتغال‌زايي است و دهياران با همكاري شوراها، استعدادهاي روستاي خود را در زمينه‌هاي مختلف شناسايي كنند.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها