عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روند انتخابات اتاق بازرگاني كاشان رضايت‌بخش بود

روند انتخابات اتاق بازرگاني كاشان رضايت‌بخش بود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:48 ب.ظ

رئيس هيئت نظارت بر انتخابات اتاق كاشان:
روند انتخابات اتاق بازرگاني كاشان رضايت‌بخش بود

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت نظارت بر انتخابات اتاق كاشان روند هفتمين دوره انتخابات هيئت نمايندگان اتاق كاشان را كاملا مطلوب و رضايت‌بخش خواند.

به گزارش خبر گزاري فارس از كاشان رئيس هيئت نظارت بر انتخابات اتاق كاشان چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: از 467 نفر از اعضاي واجد شرايط رأي 142 نفر در انتخابات اتاق كاشان شركت كرده‌اند.
سيدمحمد ديانت با اشاره به ثبت‌نام 32 نفر بازرگان و صنعتگر ارزشمند و باسابقه به عنوان نامزد در انتخابات هيئت نمايندگان اتاق كاشان افزود: از تعداد 15 نفر در هر تعرفه شش نفر در بخش بازرگاني و تعداد 9 نفر هم در بخش صنعت و معدن انتخاب و معرفي مي‌شوند.
وي روند هفتمين دوره انتخابات هيئت نمايندگان اتاق كاشان را كاملا مطلوب و رضايت‌بخش خواند و خاطرنشان كرد: هيچ‌گونه مشكلي طي زمان برگزاري اين انتخابات از سوي اعضاي هيئت اجرايي، نظارت و حتي رأي دهندگان مشاهده نشد و اين انتخابات در فضايي آرام و به دور از هر گونه تشنج برگزار شد.
ديانت با تأكيد بر استقبال خوب فعالان اقتصادي بخش خصوصي كاشان و افزايش 30 درصدي مشاركت نسبت به دوره قبل گفت: افراد نامزد به مدت سه روز از پايان زمان انتخابات مهلت اعلام اعتراض خود به هيئت نظارت انتخابات اتاق مربوطه را دارند.
وي اظهار داشت: اين افراد در صورت عدم اقناع در رسيدگي به اعتراض خود توسط هيئت نظارت مي‌توانند اعتراض مجدد خود را به انجمن نظارت در اتاق ايران براي رسيدگي اعلام نمايند.
به گفته وي، 15 عضو منتخب هيئت نمايندگان هفتمين دوره انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن كشور در اولين جلسه اتاق مربوطه خود پنج نفر را در فروردين‌ماه سال 90 به عنوان عضو هيئت رئيسه جديد انتخاب و اين اعضاي جديد هيئت رئيسه نيز رياست جديد اتاق را با رأي‌گيري و حداكثري آراء معرفي مي‌كند.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها