عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي يك ضرورت است

بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي يك ضرورت است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:49 ب.ظ

فرماندار تبريز:
بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي يك ضرورت است

خبرگزاري فارس: فرماندار تبريز گفت: بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي يك ضرورت است تا دچار كفران نعمت نشويم.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، محمود چمني چهارشنبه شب در ديدار با جمعي از خانواده شاهد شهرستان تبريز بر ضرورت پاسداشت ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تاكيد كرد.
وي با بيان اينكه دشمني‌ها با انقلاب اسلامي از بدو تولد انقلاب آغاز شده است، اظهار داشت: دشمني با انقلاب تنها پس از سه روز از پيروزي انقلاب اسلامي در سال 57 آغاز شد و تا امروز كه 32 سال از عمر انقلاب گذشته است، ادامه دارد.
فرماندار تبريز ضرورت حفظ انقلاب را يادآور شد و گفت: ‌انقلابي كه با وجود اين همه دشمني‌ها پا برجا مانده است بايد توسط جوانان و نوجوانان حفظ شود تا به دست صاحب اصلي انقلاب يعني حضرت بقيه‌الله برسد.
چمني خاطر‌نشان كرد: از بين بردن ابهت آمريكا و شرق و غرب از ثمرات انقلاب اسلامي ايران است و نسل جديد بايد تاريخ انقلاب اسلامي را هر از چند گاهي مرور كنند و با ثمرات ارزشمند انقلاب آشنا شوند.
فرماندار تبريز گفت: بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي‌ يك ضرورت است تا دچار كفران نعمت نشويم و جوان امروز بداند كه انقلاب اسلامي در سايه چه زحماتي به ثمر رسيده و بالنده شده است.
وي تاكيد كرد: كشور ايران كه روزگاري از توليد سيم خاردار نيز ناتوان بود امروز به فناوري‌هايي دست يافته است كه در اختيار كشورهاي معدودي قرار دارد.
چمني اعتقاد به توحيد را عامل موفقيت مردم ايران دانست و گفت: موفقيت‌هاي بزرگ هسته‌اي در سايه اتكا به توحيد شكل گرفته و اين همان عاملي است كه در زمان جنگ تحميلي عامل موفقيت رزمندگان اسلام در برابر دشمن تا بن دندان مسلح بود.
فرماندار تبريز ادامه داد: امروز نيز كسي منكر مشكلات در شهر و روستا نيست ولي بايد توجه داشت كه اين انقلاب متعلق به همه ملت ايران است و همه با هم انقلاب كرده‌ايم و مشكلات را نيز خود بايد حل كنيم.
وي عنوان داشت: البته در عمر كوتاه انقلاب اسلامي بخش بزرگي از روستاها و نقاط محروم كشور از نعمت گاز و آب و برق و تلفن برخوردارند و مسئولان با تمام تلاش در‌صدد حل مشكلات مردم هستند.
چمني با بي‌اثر خواندن تحريم‌هاي دشمنان گفت: از سه دهه گذشته مدام در حال تحريم هستيم اما پيشرفت‌هاي بزرگ در شاخه‌هاي مختلف در همين دوران به دست آمده است و به بركت ياد خدا و خون شهيدان به پيشرفت‌هاي بزرگ رسيده‌ايم.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها