عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نمايندگان اتاق بازرگاني حلقه اتصال بخش خصوصي و دولتي هستند

نمايندگان اتاق بازرگاني حلقه اتصال بخش خصوصي و دولتي هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:49 ب.ظ

رئيس اداره بازرگاني كاشان:
نمايندگان اتاق بازرگاني حلقه اتصال بخش خصوصي و دولتي هستند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره بازرگاني شهرستان كاشان با اشاره به اهميت فوق‌العاده انتخابات هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني از آن به عنوان حلقه اتصال بخش خصوصي و دولتي نام برد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، علي نطاقي چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني نقش بسزايي در زمينه‌هاي متعدد ارتقاي سطح توليد، اشتغالزايي، كارآفريني و صادرات محصولات غيرنفتي دارد.
وي با تأكيد بر ايفاي نقش بسيار مهم هيئت نمايندگان در شرايط هدفمندسازي يارانه‌ها و طرح تحول اقتصادي افزود: انتخابات هيئت نمايندگان اتاق كاشان با برنامه‌ريزي‌هاي منظم، مناسب و هماهنگ هيئت نظارت و بر اساس راهبردهاي انجمن نظارت در قالب دستورالعمل اجرايي اين انتخابات و همكاري بسيار مثبت بخش‌هاي متولي در اين اتاق برگزار شد.
نماينده وزير بازرگاني در انتخابات اتاق كاشان با تقدير از سازمان بازرگاني استان اصفهان، فرمانداري ويژه كاشان، اتاق بازرگاني و هيئت نظارت و اجرايي بر انتخابات اتاق اين شهرستان در اين دوره از انتخابات تصريح كرد: به لطف خدا انتخابات اتاق كاشان بسيار مطلوب، پرشور، رضايت‌بخش و با استقبال دارندگان كارت‌هاي معتبر عضويت بخش‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن اين شهرستان برگزار شد.
نطاقي با تبريك به اعضاي حائز آراء حداكثري اضافه كرد: با توجه به آراي مأخوذه در اتاق كاشان افراد كاملا باتجربه، متخصص و متعهد در بخش‌هاي بازرگاني و صنعت و معدن با حداكثر آرا معرفي شدند.
وي انتخاب اين افراد را سبب پويايي و رشد اقتصادي شهرستان كاشان دانست و يادآور شد: افزايش روند توليد، اشتغال و كارآفريني از ديگر مزاياي انتخاب اين افراد در اين دوره از انتخابات هيئت نمايندگان كاشان است.
هفتمين دوره انتخابات هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني و صنايع و معادن كاشان امروز چهارم اسفندماه 1389، همزمان با سراسر كشور برگزار شد.
انتهاي پيام/صا30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها