عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند

موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:50 ب.ظ

فرمانده انتظامي استان بوشهر :
موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: موتورسواران در بوشهر عامل 50 درصد تصادفات هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، رضا محمدي يگانه چهارشنبه شب در جمع دانش‌آموزان شركت كننده در طرح پليس مدرسه اظهار داشت: دانش‌آموزان با فراگيري آموزش‌هاي مربوط به قوانين راهنمايي و رانندگي مي‌توانند به پليس كمك زيادي كنند.
وي افزود: فراگيري قوانين و مقررات رانندگي براي دانش‌آموزان در كاهش حوادث ترافيكي بسيار موثر است.
فرمانده انتظامي استان بوشهر تصريح كرد: بي توجهي به قوانين راهنمايي و رانندگي عامل اصلي تصادفات است و در اين ميان موتورسواران بيش از رانندگان خودروها به قوانين بي توجهي مي‌كنند و در عين حال آسيب‌پذيرتر هم هستند.
محمدي يگانه افزود: تمام امكاناتمان را براي كاهش تصادفات به كار گرفته ايم با اين حال در 11 ماه گذشته شاهد افزايش تصادفات منجر به فوت نسبت به سال گذشته بوده‌ايم.
وي گفت: بدون شك دانش‌آموزان مي‌توانند نقش مؤثري در افزايش توجه به قوانين راهنمايي و رانندگي وكاهش تصادفات داشته باشند.
فرمانده انتظامي استان بوشهر خاطر نشان كرد: توجه به معنويت در كنار كار و تلاش در چهارچوب مقررات براي رسيدن به اهداف بسيار لازم و ضروري است.
محمدي يگانه رعايت حقوق شهروندي را بسيار مهم دانست و خاطرنشان كرد: به‌كارگيري اين اصل مي‌تواند به ما در ارتقاي امنيت كمك كند.
فرمانده انتظامي استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به رضايتمندي مسئولان استان از احساس امنيت موجود در استان مي‌توانيم با همدلي و همفكري و همكاري بيشتر بين روسا و فرماندهان به نتيجه مطلوب‌تري برسيم. رئيس پليس راهور استان هم گفت: همه دانش‌آموزان پايه چهارم و پنجم دبستان و اول راهنمايي زيرپوشش طرح پليس مدرسه هستند.
فتح‌الله بحريني افزود: دانش‌آموزان پس از فراگيري قوانين راهنمايي و رانندگي ديگران از جمله والدين و اطرافيان خود را به رعايت اين مقررات دعوت مي‌كنند.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها