عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند

موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:50 ب.ظ

فرمانده انتظامي استان بوشهر :
موتورسواران عامل 50 درصد تصادفات هستند

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: موتورسواران در بوشهر عامل 50 درصد تصادفات هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، رضا محمدي يگانه چهارشنبه شب در جمع دانش‌آموزان شركت كننده در طرح پليس مدرسه اظهار داشت: دانش‌آموزان با فراگيري آموزش‌هاي مربوط به قوانين راهنمايي و رانندگي مي‌توانند به پليس كمك زيادي كنند.
وي افزود: فراگيري قوانين و مقررات رانندگي براي دانش‌آموزان در كاهش حوادث ترافيكي بسيار موثر است.
فرمانده انتظامي استان بوشهر تصريح كرد: بي توجهي به قوانين راهنمايي و رانندگي عامل اصلي تصادفات است و در اين ميان موتورسواران بيش از رانندگان خودروها به قوانين بي توجهي مي‌كنند و در عين حال آسيب‌پذيرتر هم هستند.
محمدي يگانه افزود: تمام امكاناتمان را براي كاهش تصادفات به كار گرفته ايم با اين حال در 11 ماه گذشته شاهد افزايش تصادفات منجر به فوت نسبت به سال گذشته بوده‌ايم.
وي گفت: بدون شك دانش‌آموزان مي‌توانند نقش مؤثري در افزايش توجه به قوانين راهنمايي و رانندگي وكاهش تصادفات داشته باشند.
فرمانده انتظامي استان بوشهر خاطر نشان كرد: توجه به معنويت در كنار كار و تلاش در چهارچوب مقررات براي رسيدن به اهداف بسيار لازم و ضروري است.
محمدي يگانه رعايت حقوق شهروندي را بسيار مهم دانست و خاطرنشان كرد: به‌كارگيري اين اصل مي‌تواند به ما در ارتقاي امنيت كمك كند.
فرمانده انتظامي استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به رضايتمندي مسئولان استان از احساس امنيت موجود در استان مي‌توانيم با همدلي و همفكري و همكاري بيشتر بين روسا و فرماندهان به نتيجه مطلوب‌تري برسيم. رئيس پليس راهور استان هم گفت: همه دانش‌آموزان پايه چهارم و پنجم دبستان و اول راهنمايي زيرپوشش طرح پليس مدرسه هستند.
فتح‌الله بحريني افزود: دانش‌آموزان پس از فراگيري قوانين راهنمايي و رانندگي ديگران از جمله والدين و اطرافيان خود را به رعايت اين مقررات دعوت مي‌كنند.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها