عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برخورد پليس با برهم‌زنندگان آرامش در چهارشنبه آخر سال

برخورد پليس با برهم‌زنندگان آرامش در چهارشنبه آخر سال
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:50 ب.ظ

معاون پليس آذربايجان‌ شرقي خبر داد:
برخورد پليس با برهم‌زنندگان آرامش در چهارشنبه آخر سال

خبرگزاري فارس: معاون اجتماعي پليس آذربايجان ‌شرقي گفت: پليس مصمم است تا با تمام توان با برهم‌زنندگان نظم و آرامش عمومي در چهارشنبه آخر سال برخورد كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس آذربايجان شرقي، صمد فرامرزي اظهار داشت: در ايام آخر سال به خصوص مراسم چهارشنبه سوري والدين مراقب باشند تا فرزندانشان با استفاده نابجا و غيرمجاز از مواد محترقه شادماني را به ناراحتي و پشيماني تبديل نكنند.
وي با اشاره به آمار قربانيان مراسم چهارشنبه آخر سال قبل افزود: برگزاري مراسم سنتي شادماني در ايام آخر سال به خصوص مراسم چهارشنبه سوري يك سنت ديرينه بوده و شاد بودن مردم در اين روز آرزوي ماست.
فرامرزي استفاده غيرمجاز از مواد محترقه و سلب آسايش ديگران در اين روز را تهديد بزرگ امنيت عمومي جامعه دانست و گفت: پليس مصمم است با تمام توان با برهم زنندگان نظم عمومي در اين ايام برخورد كند.
وي افزود: خانواده‌ها هوشيار باشند و مراقبت‌هاي لازم را به عمل بياورند تا فرزندانشان با استفاده نابجا از مواد محترقه سلامت خود را به خطر نيندازند و از اين ايام خاطره تلخ به جا نگذارند.
معاون اجتماعي پليس استان آذربايجان شرقي با تاكيد مجدد به رعايت احتياط كامل در برگزاري مراسم چهارشنبه آخر سال از مردم خواست در اين روز در كنار هم با رعايت كامل انضباط اجتماعي به برگزاري اين سنت ديرينه بپردازند و همواره سلامت اجتماعي را در تفريحات مدنظر قرار دهند.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها