عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كتاب 90 دقيقه فوتبال رونمايي شد

كتاب 90 دقيقه فوتبال رونمايي شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:52 ب.ظ

در كرمان؛
كتاب 90 دقيقه فوتبال رونمايي شد

خبرگزاري فارس: كتاب 90 دقيقه فوتبال، مجموعه آثار برگزيده جشنواره كشوري كاريكاتور فوتبال رونمايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، شامگاه چهارشنبه در مراسمي كتاب 90 دقيقه فوتبال شامل مجموعه آثار برگزيده جشنواره كشوري كاريكاتور فوتبال در كرمان رونمايي شد.
اين كتاب توسط باشگاه فرهنگي ورزشي صنعت مس كرمان گردآوري شده كه در 136 صفحه مصور رنگي و با موضوع كاريكاتور و كارتون به چاپ رسيده است.
فتح‌الله‌ نژاد‌زماني مدير‌عامل باشگاه فرهنگي ورزشي صنعت مس كرمان در اين مراسم اظهار داشت: باشگاه صنعت مس با برنامه‌ريزي قصد دارد تا با نگاه توسعه‌محور در چند سال آينده به يكي از قطب‌هاي فوتبال كشور تبديل شود.
وي افزود: اين باشگاه هم‌اكنون در شهر كرمان حدود 400 جوان را در رده‌هاي مختلف سني در مجموعه خود گردآوري كرده و در شهرستان رفسنجان نيز بيش از 250 فوتباليست را در مجموعه چتر حمايتي خود دارد تا با نگاه توجه به رده‌هاي سني از اكنون به فكر آينده‌نگري و توسعه فوتبال اين استان باشد.
نژادزماني با اشاره به حضور فلمينك مربي دانماركي موفق و با دانش در راس تيم‌هاي پايه باشگاه صنعت مس، گفت: با شناسايي و كشف استعداد‌هاي ناب فوتبالي از درون اين افراد طي چند سال آينده خود يكي از صادر كنندگان بازيكن لقب مي‌گيرد.
مديرعامل باشگاه مس كرمان نامگذاري ديدارهاي صنعت مس را به نام دو نفر از شهداي شهر كرمان در هر يك از مسابقات خانگي اين تيم را گامي ديگر در راستاي توجه به ابعاد فرهنگي توسط باشگاه عنوان كرد و گفت: اين مسئله بازتاب بسيار خوبي داشته و اثرات مثبت روحي زيادي را نيز در بين بازيكنان تيم از خود برجاي گذاشته است.
نژاد‌زماني اظهار داشت: باشگاه صنعت مس با ديد توسعه‌محور خود بر اين اعتقاد است كه بازيكنان تيم‌هاي مس رفسنجان، سرچشمه، شهربابك و نوين مي‌تواند با درخشش در هر يك از اين تيم‌ها راه خود را براي حضور در تيم اصلي هموار سازند.
وي با قدرداني از زحمات محمد‌صالح رزم‌حسيني كارتوريست موفق كرماني و يكي از كاركنان روابط عمومي باشگاه صنعت مس گفت: رزم‌حسيني يكي از هنرمندان موفق و بي‌ادعاي كرماني است كه آثار آو در جشنواره‌هاي مختلف كشوري و بين‌المللي همواره جزو برترين‌ها است.
نژاد‌زماني به موفقيت‌هاي مس در اين فصل از مسابقات اشاره كرد و افزود: تيم جوان و بدون حاشيه مس در اين فصل نتايج خوبي به دست آورده است، اتحاد و رفاقت يكي از عناصر موفقيت بازيكنان ما است، اميدوارم تا با پيروزي تيم در برابر نفت تهران، روند نتايج تيم در نيم فصل دوم به وضعيت مطلوب نيم فصل نخست بازگردد.
افشين اسدي مدير روابط عمومي باشگاه صنعت مس كرمان در اين مراسم با اشاره به يدك‌كش بودن نام فرهنگ توسط باشگاه‌هاي ايراني، اظهارداشت: فرهنگ جلوه‌هاي متنوع و مختلفي دارد كه ورزش يكي از چند جلوه‌هاي آن باشد.
وي با اشاره به ويژگي‌هاي كرمان، ورزش استان را جدا از اين مقوله ندانست و افزود: يكي از مهم‌ترين اهداف برگزاري اين آئين علاوه بر توجه باشگاه صنعت مس به مقوله فرهنگي‌، قرار گرفتن اهالي فرهنگ و ورزش در كنار يكديگر است.
وي، پورياي ولي و غلامرضا تختي را مظهر جوانمردي و اخلاق‌گرايي در ورزش دانست و بيان داشت: حركت امين متوسل‌زاده مهاجم سابق تيم مقاومت سپاسي در فصل گذشته ليگ برتر كه منجر به دريافت جايزه بازي جوانمردانه سال جهان توسط اين بازيكن شد، اتفاق كوچكي براي جامعه ورزشي ما نيست.
انتهاي پيام/صا10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها