عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد فرصت‌هاي شغلي در منطقه آزاد اروند خواسته‌ مردم است

ايجاد فرصت‌هاي شغلي در منطقه آزاد اروند خواسته‌ مردم است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:52 ب.ظ

نماينده آبادان در مجلس:
ايجاد فرصت‌هاي شغلي در منطقه آزاد اروند خواسته‌ مردم است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي گفت: ايجاد فرصت‌هاي شغلي براي جوانان توسط منطقه آزاد اروند از خواسته‌هاي به ‌حق مردم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، عبدالله كعبي چهارشنبه شب در آيين افتتاح نمايشگاه بين‌المللي خودروهاي كلاسيك و مدرن در مركز نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اروند اظهار داشت: سابقه فرهنگي شهرهاي آبادان و خرمشهر به سال‌ها پيش باز مي‌گردد.
وي خاطرنشان كرد: آبادان چهار‌هزار شهيد در راه دفاع از انقلاب و دستاوردهاي آن تقديم نظام جمهوري اسلامي كرده است.
نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي افزود: منطقه آزاد اروند با تلاش‌هاي متعددي از سوي مسئولان محلي و استاني در آبادان و خرمشهر به تصويب رسيد.
وي ادامه داد: منطقه آزاد اروند از سال‌ها پيش مي‌توانست به جايگاه و رونق اقتصادي امروز دست يابد اما به ‌دليل مديريت ناهماهنگ اين منطقه در سال‌هاي اخير رشد چنداني نداشت.
كعبي تصريح كرد: منطقه آزاد اروند با حضور مديرعامل فعلي رونق جدي به خود گرفت و پروژه‌هاي عمراني و گردشگري با سرعت در حال اجرا هستند.
وي گفت: راه‌اندازي مركز نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اروند ظرف مدت 57 روز افتخاري بزرگ بوده كه نصيب اين منطقه شده است.
نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: يكي از خواسته‌هاي به ‌حق و شايسته مردم از منطقه آزاد اروند ايجاد فرصت‌هاي شغلي براي جوانان است.
وي اظهار داشت: اميدواريم منطقه آزاد اروند در راستاي برآورده كردن خواسته‌هاي مردم در اين زمينه نيز بتواند اقدامات جدي به عمل آورد.
كعبي ابراز اميدواري كرد؛ منطقه آزاد اروند بستر و زمينه‌اي براي بازگشت شهرهاي آبادان و خرمشهر به جايگاه سابق خود در كشور به ‌وجود آورد.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها