عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرح پليس مدرسه نگراني والدين و مربيان را كم كرد

طرح پليس مدرسه نگراني والدين و مربيان را كم كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:53 ب.ظ

معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان بوشهر:
طرح پليس مدرسه نگراني والدين و مربيان را كم كرد

خبرگزاري فارس: معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: اجراي طرح پليس مدرسه از دغدغه و نگراني والدين و مربيان در مسير عبور و مرور فرزندانشان كاسته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، مجيد غاله چهارشنبه شب در همايش پليس و مدرسه در بوشهر اظهار داشت: اين طرح نقش موثري در آشنايي دانش آموزان با قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي داشته است.
وي افزود: دانش آموزان با اجراي اين طرح اهميت و نقش نيروي انتظامي در بخش‌هاي مختلف را مي‌آموزند.
غاله با بيان اينكه طرح پليس مدرسه طرح سازنده‌اي بوده است، تصريح كرد: پليس راهنمايي و رانندگي استان بوشهر با اجراي اين طرح و ارائه قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي به دانش‌آموزان از دغدغه و نگراني والدين و مربيان در مسير عبور و مرور فرزندانشان كاسته است.
وي گفت: اجراي طرح پليس مدرسه در سطح مدارس استان از سوي پليس راهنمايي و رانندگي يكي از طرح‌هاي سازنده‌اي است و نتيجه بسيار مثبت و مطلوبي در پي داشته است.
معاون پرورش آموزش و پرورش شهرستان بوشهر تصريح كرد: از زماني كه ارتباط بين پليس راهنمايي و رانندگي با دانش آموزان نزديك و قوي شد، تصادفات دانش آموزي در سطح استان در مسير منزل و مدرسه دانش آموزان كاهش بسيار چشمگيري داشته است.
اين مقام مسئول، آموزش را در جلوگيري از وقوع بسياري از حوادث مهم برشمرد و خاطرنشان كرد: در حال حاضر با تلاش پليس بوشهر فرزندان ما به نوعي در منزل و در محيط خانواده علاوه بر رعايت قوانين و مقررات از سوي خود به عنوان يك پليس نيز به ما پدر و مادرها هشدار مي‌دهند.
معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان بوشهر از فرمانده انتظامي استان در راستاي فعاليت گسترده فرهنگي و آموزشي اين پليس تقدير و تشكر كرد.
غاله بيان داشت: بايد آموزش‌هاي لازم در زمينه تردد را به كودكان ياد دهيم تا از شهري منظم برخوردار شده و محيط امني را براي فرزندان فراهم و از مشكلات احتمالي پيشگيري كنيم.
وي ادامه داد: با وجود 19 ميليون دانش‌آموز، 600 هزار مؤسسه آموزشي و بيش از يك ميليون معلم نقش آموزش و پرورش در پياده‌سازي فرهنگ ترافيك بسيار ملموس و پررنگ است.
معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اظهار داشت: افزايش تعامل پليس مدرسه و همياران پليس موجب افزايش ايمني، كاهش تصادفات و رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي مي‌شود.
غاله گفت: قشر عظيمي از دانش‌آموزان همواره در كنار پليس براي ايجاد كنترل ترافيكي انجام وظيفه مي‌كنند.
انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها