عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توجه به فرهنگ رمز ماندگاري ورزشكاران بزرگ است

توجه به فرهنگ رمز ماندگاري ورزشكاران بزرگ است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:53 ب.ظ

مديركل تربيت‌ بدني كرمان:
توجه به فرهنگ رمز ماندگاري ورزشكاران بزرگ است

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت ‌بدني استان كرمان گفت: توجه به فرهنگ از رموز ماندگاري ورزشكاران بزرگ در صفحه تاريخ است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، محمد فولادي‌ماهاني چهارشنبه شب در مراسم جشن فرهنگي باشگاه صنعت مس كرمان اظهار داشت: توجه به بحث فرهنگ و رعايت مسائل اخلاقي و جوانمردي يكي از رموز ماندگار ورزشكاران بزرگ در صفحه تاريخ است.
وي افزود: نژاد‌زماني از مديران توانمندي است كه در زمان حضور پنج ساله در راس ورزش استان كرمان، تلاش‌هاي زيادي براي سپردن مديريت چند استان به وي انجام شد، اما وي همواره با بيان اينكه قصد خدمت‌گذاري به ورزش استان كرمان را دارد، مديريت ورزش استان‌هاي ديگر را نپذيرفت.
حميد نيك‌نفس مديرعامل اسبق باشگاه صنعت مس كرمان نيز در اين مراسم اظهار داشت: باشگاه‌هاي ايراني تنها نام فرهنگي را يدك مي‌كشند،‌ ما بايد توجه بيشتري به مقوله فرهنگ در ورزش و به ويژه فوتبال داشته باشيم.
وي افزود: در مدت زماني كه مديريت باشگاه را بر عهده داشتم، يكي از دغدغه‌هاي اصلي حفظ تيم و تثبيت موقعيت آن در ليگ برتر فوتبال كشور بود و كمتر به بخش فرهنگ توجه شد، اما زماني كه موقعيت خوبي در ليگ به دست آورديم، بخش فرهنگي به ويژه انتشار برخي كتب تقويت شد.
وي خطاب به نصرالله گنجعليخاني پيشكسوت ورزش استان گفت: گنجعليخاني براي فوتبال كرمان و به ويژه تيم مس زحمات بسياري كشيده، او حتي با لباس هواداري باشگاه در بين تماشاگران به تشويق تيم پرداخت و تهمت‌ها و ناسزاهاي زيادي را نيز به خاطر رشد و پيشرفت اين تيم به جان خريد.
به گزارش فارس در اين مراسم از صمد مرفاوي، سيدساسان موسوي و فرزاد حسين‌خاني با اهدا كتاب «فوتبال 90 دقيقه زندگي» تجليل شد.
همچنين محمد‌صالح رزم‌حسيني كاريكاتوريست كرماني با اهدا كاريكاتور سيد‌نصرالله گنجعليخاني به وي از اين پيشكسوت ورزش استان كرمان تقدير كرد.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها