عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:54 ب.ظ

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كرمان:
فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان گفت: فرهنگ كتابت، تاليفات و توليدات بايد در سمت و سوي تعميق ارزش‌ها باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، احمد سعيدي شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتاميه نمايشگاه بزرگ كتاب وحدت در مجتمع فرهنگي و هنري ماهان اظهار داشت: طي برپايي 9 روزه نمايشگاه كتاب شاهد استقبال خوب مردم ماهان بوده‌ايم.
وي با بيان اينكه اين نمايشگاه با 12 هزار جلد كتاب و با 3 هزار عنوان كتاب در اين چند روز پذيراي مردم بخش ماهان بوده است، افزود: فرهنگ كتابت، تاليفات و توليدات بايد در سمت و سوي تعميق ارزش‌ها باشد.
سعيدي تصريح كرد: كارهاي فرهنگي كه در دولت نهم و دهم انجام گرفته به مراتب بيشتر از دولت‌هاي قبل بوده است، در راستاي سياستگذاري دولت انجام كارهاي فرهنگي يك ضرورت است.
وي بيان داشت: با كارهاي فرهنگي و نشر انقلاب اسلامي به سراسر دنيا، دودمان حاكمان جنايتكار به هم پيچيده مي‌شود.
سعيدي خاطرنشان كرد: در سه دهه گذشته بيشترين چالش‌ها بر سر راه مردم اين خاك و بوم بوده و مردم سختي‌هاي زيادي را تحمل كرده‌اند.
وي يكي از ضرورت‌هاي ايمان را تحمل سختي‌ها دانست و تصريح كرد: امروز مردم با عبور از بحران‌ها سه دهه گذشته شاداب‌ترين مردم به حساب مي‌آيند.
سعيدي اظهار داشت: با توجه به اهميت بحث فرهنگ و هنر و لزوم گسترش آن با توجه به نگاه فرهنگي دولت دهم، نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان كرمان در بخش ماهان امروز راه‌اندازي شد.
‌وي راه‌اندازي موسسات قرآني را يكي از اولويت‌هاي اين نمايندگي دانست و خاطرنشان كرد: اين موسسات بايد در راستاي نياز جوانان باشد و اداره فرهنگ و ارشاد مي‌تواند، تا مبلغ 50 ميليون تومان طي يك سال حمايت كند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها