عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:54 ب.ظ

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كرمان:
فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان گفت: فرهنگ كتابت، تاليفات و توليدات بايد در سمت و سوي تعميق ارزش‌ها باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، احمد سعيدي شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتاميه نمايشگاه بزرگ كتاب وحدت در مجتمع فرهنگي و هنري ماهان اظهار داشت: طي برپايي 9 روزه نمايشگاه كتاب شاهد استقبال خوب مردم ماهان بوده‌ايم.
وي با بيان اينكه اين نمايشگاه با 12 هزار جلد كتاب و با 3 هزار عنوان كتاب در اين چند روز پذيراي مردم بخش ماهان بوده است، افزود: فرهنگ كتابت، تاليفات و توليدات بايد در سمت و سوي تعميق ارزش‌ها باشد.
سعيدي تصريح كرد: كارهاي فرهنگي كه در دولت نهم و دهم انجام گرفته به مراتب بيشتر از دولت‌هاي قبل بوده است، در راستاي سياستگذاري دولت انجام كارهاي فرهنگي يك ضرورت است.
وي بيان داشت: با كارهاي فرهنگي و نشر انقلاب اسلامي به سراسر دنيا، دودمان حاكمان جنايتكار به هم پيچيده مي‌شود.
سعيدي خاطرنشان كرد: در سه دهه گذشته بيشترين چالش‌ها بر سر راه مردم اين خاك و بوم بوده و مردم سختي‌هاي زيادي را تحمل كرده‌اند.
وي يكي از ضرورت‌هاي ايمان را تحمل سختي‌ها دانست و تصريح كرد: امروز مردم با عبور از بحران‌ها سه دهه گذشته شاداب‌ترين مردم به حساب مي‌آيند.
سعيدي اظهار داشت: با توجه به اهميت بحث فرهنگ و هنر و لزوم گسترش آن با توجه به نگاه فرهنگي دولت دهم، نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان كرمان در بخش ماهان امروز راه‌اندازي شد.
‌وي راه‌اندازي موسسات قرآني را يكي از اولويت‌هاي اين نمايندگي دانست و خاطرنشان كرد: اين موسسات بايد در راستاي نياز جوانان باشد و اداره فرهنگ و ارشاد مي‌تواند، تا مبلغ 50 ميليون تومان طي يك سال حمايت كند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها