عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تخصيص اعتبار به اردل موجب جذب گردشگر مي‌شود

تخصيص اعتبار به اردل موجب جذب گردشگر مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:54 ب.ظ

فرماندار اردل:
تخصيص اعتبار به اردل موجب جذب گردشگر مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار اردل گفت: تخصيص اعتبار به اردل موجب جذب گردشگر مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، فيروز خسروي صبح امروز در نشست ستاد تسهيلات سفر اين شهرستان اظهار داشت: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تمام ادارات و دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در ايام نوروز تسهيلات لازم را به شهروندان و مسافران نوروزي ارائه خواهند كرد.
وي بر ضرورت نظارت بر اماكن عمومي در طول ايام تعطيلات نوروزي تأكيد كرد و گفت: برهمين اساس شبكه بهداشت و درمان نظارت كافي بر مواد غذايي و خشكبار و شيريني‌جات را معمول و موضوع بررسي محصولات غذايي و خشكبار وارداتي كه بدون كد بهداشتي و مجوز عرضه مي‌شوند را در دستور كار قرار دهند.
خسروي در ادامه با اشاره به اينكه اين شهرستان داراي مراكز گردشگري و تفريحي بسياري بوده كه مي‌تواند به عنوان يكي از قطب‌هاي گردشگري در كشور محسوب شود، تصريح كرد: تخصيص اعتبارات به اين مراكز مي‌تواند سبب توسعه اين مراكز شده و در امر جذب گردشگر نيز تأثيرگذار باشد.
فرماندار شهرستان اردل خاطرنشان كرد: سرزمين اردل بسيار بديع و زيباست و داراي قابليت‌هاي بي‌شماري است كه ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در اين بخش و تبليغات مناسب مي‌تواند زمينه شكوفايي بيش از پيش اين شهرستان را فراهم كند.
وي تأكيد كرد: بايد اين شهرستان بيش از پيش به مسافران معرفي شود و هموطنان با استفاده از امكانات متعدد آن از فضا و قابليت‌هاي گردشگري موجود در اين شهرستان نهايت استفاده را ببرند.
خسروي اضافه كرد: برهمين اساس به منظور ارائه خدمات بيشتر به مسافران بروشورهايي براي راهنمايي مسافران تهيه و آماده شده است كه بين مسافران و گردشگران وارد شده به اين شهرستان توزيع خواهد شد.
وي با بيان اينكه در اين بروشورها نقشه شهرستان و اماكن تاريخي فرهنگي نيز معرفي شده است، گفت: با ارائه تسهيلات و توجه بيشتر به اين اماكن مي‌توان گام‌هاي اساسي براي جذب گردشگر در اين شهرستان برداشت.
وي همكاري ساير ادارات از جمله مخابرات، گاز، برق، آب شهري و روستايي و راه و ترابري را بسيار حائز اهميت دانست و افزود: با توجه به برنامه‌هاي اين نشست مقرر شد تا اين ادارات نهايت همكاري را با كميته‌ها و ستاد داشته باشند تا در اين مدت شاهد هيچگونه قطعي خدمات نباشيم.
خسروي همچنين اضافه كرد: هلال احمر شهرستان اردل نيز با همكاري نيروي انتظامي و گردشگري پايگاه‌هاي امدادي سيار و پايگاه‌هاي ثابت خود را در سه راهي بهشت‌آباد با تمام امكانات تجهيز و آماده خدمت‌رساني خواهند كرد.
فرماندار شهرستان اردل ادامه داد: معرفي ليست و مشخصات كامل نانوايي‌هايي كه در اين ايام پخت مي كنند، معرفي ليست كشيك مكانيك ثابت و سيار و معرفي برنامه‌هاي مسئولان كميته در اسرع وقت از ديگر مصوبات مطرح شده در نخستين جلسه ستاد تسهيلات نوروزي اين شهرستان بود.
وي با تأكيد بر اينكه بايد شرايط به گونه‌اي فراهم شود كه مسافران نوروزي به راحتي با توانمندي‌ها و ظرفيت شهرستان آشنا شوند، تصريح كرد: فلسفه تشكيل ستاد سفر فراهم كردن شرايط مطلوب براي استقبال از مهمانان نوروزي است.
خسروي افزود: بايد در اين نشست‌ها تمام مسائل و مشكلات چالش‌هاي احتمالي را مورد بررسي قرار داد و براي برطرف كردن آن راه حل مناسبي اتخاذ كرد.
وي در پايان خواستار استفاده از تمام امكانات دستگاه‌هاي اجرايي براي فراهم كردن زيرساخت‌ها براي استقبال از مهمانان نوروزي شده و اضافه كرد: مسئولان بايد تلاش كنند امكانات متناسب با نياز مسافران را فراهم كرده تا در اين مورد امسال كمترين مشكلي در بخش پذيرايي از مهمانان نوروزي نداشته باشيم.
انتهاي پيام/خ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها