عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خيزش مسلمانان جهان ناشي از تبعيت از دلاور‌مردان ايران بود

خيزش مسلمانان جهان ناشي از تبعيت از دلاور‌مردان ايران بود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:55 ب.ظ

معاون فرهنگي بنياد شهيد و ايثارگران خوزستان:
خيزش مسلمانان جهان ناشي از تبعيت از دلاور‌مردان ايران بود

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي بنياد شهيد و جانبازان خوزستان گفت: خيزش و جنبش مسلمانان جهان اسلام ناشي از تبعيت از دلاور‌مردان ايران بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، سعيد بهروزي چهارشنبه شب در همايش انتخابات اعضاي شوراي نور خوزستان (جانبازان بصير 70 درصد) در اردوگاه ميثاق اظهار داشت: امروز شاهد خيزش و جنبش ملل اسلام در عرصه جهان اسلام و كشورهاي عربي هستيم و اين به بركت حضور دلاور مردان در جبهه‌هاي دفاع مقدس بوده است كه همچون مهر ماندگار در صفحات زرين انقلاب به يادگار گذاشته شده و تأثير بسزايي در دفاع همه‌جانبه در مقابل استكبار جهاني داشته است.
وي خطاب به جانبازان و خانواده شهداي حاضر در اين مراسم اضافه كرد: امروز از آفريقا و آسيا تا كشورهاي حاشيه خليج فارس همه مسلمانان جهان به تبعيت از شما دلاور‌مردان قيام كردند و امروز دلاوري‌هاي شما در دفاع مقدس در عرصه جهاني تبلور يافته است.
معاون فرهنگي بنياد شهيد و ايثارگران خوزستان اظهار داشت: ثمرات جانفشاني‌هايي كه مسلمانان در عرصه جهاني انجام مي‌دهند هر روز استكبار جهاني را به لجن مي‌كشاند و به دنيا ثابت مي‌كند كه اراده خداوند و مسلمانان جهان بر هر اراده‌اي غالب است.
بهروزي افزود: اميدواريم شاهد به ثمر رسيدن اين خيزش عظيم باشيم و مطمئن باشيد كه وعده الهي تحقق خواهد يافت.
وي با اشاره به لزوم حضور جدي ايثارگران در عرصه براي خنثه‌سازي فتنه‌هاي فتنه‌گران ادامه داد: حضور فعال شما جانبازان تعيين كننده است و مي‌تواند فتنه فتنه‌گران را در نطفه خنثي كند.
وي با اشاره به انتخابات انجمن جانبازان بصير گفت: اگر چه اين افراد در سطح استان 46 نفر بيشتر نيستند اما به نظر مي‌رسد كارهايي كه مي‌توانند انجام دهند بسيار زياد است.
معاون فرهنگي بنياد شهيد و ايثارگران خوزستان با اشاره به راه‌اندازي سايت انجمن جانبازان بصير گفت: با كمترين امكانات مي‌توان اين سايت را طراحي كرد و زندگينامه‌ها و خاطرات تك تك جانبازان را ثبت كرد؛ اين كار مي‌تواند ماندگار تاريخ شود.
در اين همايش جانبازان بصير خوزستان به همراه خانواده‌هاي خود حضور داشتند؛ آنها قرار است‌ امروز براي زيارت به يادمان‌هاي والفجر هشت اروندكنار و‌ مشهد شهداي شلمچه بروند.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها