عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تأکید حلقه لندن بر اقدامات مسلحانه

تأکید حلقه لندن بر اقدامات مسلحانه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:03 ب.ظ

آخرین اخبار به دست آمده از دیدار محرمانه حلقه لندن با نماینده ویژه آمریکا حکایت دارد.

به گزارش جوان آنلاین، پس از آشوب اسرائیلی ۲۵ بهمن و شکت ضد انقلاب در این روز، نماینده‌ای ویژه از سوی آمریکا به لندن اعزام شده و دیداری را با اعضای حلقه لندن جریان ضد انقلاب برگزار کرده است.
گفته می‌شود در این جلسه به گزارش‌های مربوط به آشوب‌های اسرائیلی ۲۵ بهمن پرداخته شده و تلاش‌های این حلقه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مورد طرح و بررسی قرار گرفته است.
در همین زمینه شنیده شده در این جلسه اعضای حلقه لندن ضمن بیان ناامیدی‌های خود در به ثمر ننشستن برنامه هایشان برای مقابله با نظام شکست خود را رسما اعلام کرده و تنها گزینه‌های موجود را ایجاد ناآرامی‌های مسلحانه عنوان کرده اند.
گفتنی است، این اظهارات در حالی در این جلسه مطرح شده که چند روز پیش نیز سایت بی.بی.سی فارسی در مطلبی با ابراز نگرانی نسبت به موفقیت‌های داخلی ایران و در سطح منطقه تنها راه مهار ایران در تحولات اخیر را ایجاد ناآرامی در داخل دانسته و نوشته بود:
«تغییر شمایل خاورمیانه در سایه جنبش‌های زنجیره‌ای، فرصتی تاریخی برای تقویت موضع ایران در منطقه است و بزرگترین مانع بهره‌گیری از این فرصت، ناآرامی و بی‌ثباتی در ایران است. اگر همزمان با ادامه بحران در کشورهای عربی که با جنبش‌های اعتراضی دست به گریبانند، ایران هم در داخل دچار بحران باشد، نه حکومت می‌تواند پشتوانه و مقبولیت کافی برای ایفای نقش در تحولات منطقه‌ای را داشته باشد و نه خلأی که در منطقه پدید می‌آید در انتظار دگرگونی احتمالی در نظام حاکم بر ایران یا تثبیت موقعیت حکومت کنونی خواهد ماند تا از آن به نفع ایران بهره ببرد.»
mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها