عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ثمره هاشمی: تغییر در مجلس خبرگان خواست مردم

ثمره هاشمی: تغییر در مجلس خبرگان خواست مردم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:03 ب.ظ

دستیار ارشد رئیس جمهورتغییرات اصلاحی در مجلس خبرگان را خواست مردم ایران دانست و در مورد مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و باید برای اداره مجلس، آن ها بهترین ریاست و هیئت رییسه را داشته باشند.

به گزارش شبکه ایران ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهورچندی قبل درجمع اعضای فعال جامعه اسلامی دانشجویان در همایش سیاسی گفتمان پیشرفت اسلامی در شیراز در پاسخ به سوالی در مورد مجلس خبرگان، تغییرات اصلاحی در آن را خواست مردم ایران دانست.
 
وی در مورد مجلس شورای اسلامی نیز گفت:مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و باید برای اداره مجلس، آن ها بهترین ریاست و هیئت رییسه را داشته باشند.
 
دستیار ارشد رئیس جمهوردر پاسخ به سوالی در مورد انتخابات آینده ریاست جمهوری و کاندیدای مورد دولت، در این زمینه با بیان اینکه هنوز زمان انتخابات و معرفی کاندیدای مناسب نرسیده است ، تصریح کرد: در شرایط حاضر حفظ ملاک و معیار مناسب اقدامی مهمتری است که باید به آن پرداخته شود.
 
در ادامه ثمره هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی آشنایی اش با احمدی نژاد،با بیان اینکه سابقه آشنای اش با احمدی نژاد به زمان دانشجویی برمی گردد، درباره خصوصیات وی گفت: ایشان فردی دارای هوش سرشار است وهمین عامل هم باعث شده که با وجود مشکلات فراوان پیش رویش موفق باشد.
 
سوال دانشجویان درباره رییس دفتر رئیس جمهورموضوعی بود که ثمره با اشاره تاکید مقام معظم رهبری به اصلی و فرعی کردن موضوعات،اظهار داشت:اوج گرفتن برخی مسائل فرعی که گاها توسط رسانه ها انجام می پذیرد،بر خلاف خواست رهبری است و باید متوقف شود. برخی جوسازی ها و سخنان گفته شده در مورد آقای مشایی نیز نادرست است و باید اصلاح شود.
mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها