عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پولادگر: رويدادهاي بزرگ پيش رو، اهميت جام فجر امسال را بالا برده است

پولادگر: رويدادهاي بزرگ پيش رو، اهميت جام فجر امسال را بالا برده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:05 ب.ظ

رييس فدراسيون تکواندو ايران گفت: برگزاري بيست و سومين دوره مسابقات جام فجر به خاطر در پيش بودن رويدادهاي بزرگ جهاني نسبت به دوره هاي قبل اهميت خاصي دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، محمد پولادگر در جلسه هماهنگي مسابقات جام فجر در اروميه، افزود: امسال ما در آستانه‌ي چند رويداد بزرگ جهاني براي تکواندو قرار داريم که از جمله‌ي آنها مسابقات جهاني و همچنين انتخابي المپيک 2012 است و به همين خاطر تورنمنت هايي که قبل از اين رقابت ها برگزار مي شود از اهميت بالايي براي تيم ها برخوردارند.

وي تصريح کرد: چنين مسابقاتي مي تواند در آمادگي نفرات براي حضور در عرصه بازي هاي جهاني و المپيک کمک شاياني کند و اين باعث خواهد شد رقابت هاي امسال جام فجر نيز تماشايي باشد.

رييس فدراسيون تکواندو ايران با بيان اينکه همه ي ما به عنوان کساني که بيشتر عمر خود را براي توسعه و رشد تکواندو صرف کرده ايم بايد بدانيم که امروز وظيفه اي جز اين نيز خواهيم داشت، گفت: يکي از مهمترين اهدافي که ما بايد آن را دنبال کنيم و فدراسيون جهاني تکواندو نيز بر آن صحه گذاشته است، گسترش اين رشته ي ورزشي در سرتاسر جهان است.

وي يادآور شد: بر مبناي همين هدف تصميم گرفتيم جام فجر امسال را خارج از مرکز کشور و در اروميه که به عنوان شهري زيبا با مردماني علاقه مند به ورزش و رشته‌ي تکواندو مطرح است، برگزار کنيم.

پولادگر خاطرنشان کرد: بدون ترديد حضور تک تک تکواندو کاران، مربيان و دست اندرکاران اين رشته در اروميه موجب گسترش اين ورزش در اروميه خواهد شد.

وي همچنين خير مقدم ويژه به دو نفر از سرپرستان تيم هاي بانوان اردن و فرانسه گفت: خانم نانسي به عنوان قهرمان سابق و صاحب نام اردن و سرپرست تيم ملي فرانسه به عنوان دارنده ي چندين مدال رنگارنگ جهاني و المپيک به ايران و اروميه سفر کرده اند که لازم است از آنها تقدير و تشکر کنم.

وي ادامه داد: قطعا مردم اروميه هيچ گاه فراموش نخواهند کرد که قهرمانان بزرگ جهاني و آسيايي به اين ديار سفر کردند و حضور آنها در اينجا موجبات گسترش تکواندو را بيش از پيش فراهم مي کند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها