عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

‌قانون حدود برخورد با متهمان و زندانيان را مشخص كرده است

كشف 84 هزار قلم داروي تقويتي غيرمجاز در خراسان رضوي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:06 ب.ظ

دبير ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خراسان رضوي خبرداد:
كشف 84 هزار قلم داروي تقويتي غيرمجاز در خراسان رضوي

خبرگزاري فارس: دبير ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خراسان رضوي گفت: با تلاش ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان 84 هزار و 198 قلم دارو از يك شبكه ورود و توزيع داروهاي تقويتي غيرمجاز كشف شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، پرويز فروزانفر صبح امروز در جمع خبرنگاران در استانداري خراسان رضوي اظهار داشت: همچنين يك باند تهيه و توزيع تجهيزات دريافت ماهواره شناسايي و از آنان 60 دستگاه رسيور به ارزش 180 ميليون ريال ضبط شد كه در اين رابطه دو متهم نيز دستگير شدند.
دبير ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خراسان رضوي در ادامه تصريح كرد: يك باند فعال قاچاق اموال فرهنگي نيز در زمان اجراي اين مانور شناسايي و منهدم شد كه در اين رابطه 66 قلم محصول فرهنگي غير مجاز به ارزش 14 ميليارد ريال از قاچاقچيان كشف و ضبط شده است.
وي بيان داشت: در پي اجراي مانور سراسري 72 ساعته مبارزه با مواد محترقه توسط پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز خراسان رضوي، بيش از 503 هزار عدد انواع مواد محترقه به ارزش تقريبي 405 ميليون ريال كشف و ضبط شد.
فروزانفر تاكيد كرد: اين مواد محترقه از تهران به وسيله دو دستگاه خودرو وارد استان خراسان رضوي شده است كه با درايت ماموران شناسايي و ضبط شد.
دبير ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خراسان رضوي افزود: كشور سازنده اين مواد محترقه چين بوده است.
وي بيان داشت: 32 اكيپ پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز در سراسر استان براي شناسايي اين كشفيات همكاري كردند.
فروزانفر در ادامه اظهار داشت: در اين رابطه 7 نفر متهم دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضايي تحويل داده شدند.
انتهاي پيام/ي30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها