عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرخپوشان به دنبال تاسيس آکادمي فوتبال

سرخپوشان به دنبال تاسيس آکادمي فوتبال
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:06 ب.ظ

باشگاه پرسپوليس آکادمي فوتبال تاسيس مي‌کند.

 

به گزارش ايسنا و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، نشست کميته فني پرسپوليس چهارشنبه تشکيل شد که در اين جلسه درباره تشکيل آکادمي فوتبال اين باشگاه بحث و تبادل نظر شد.

 

مشاور اجرايي باشگاه پرسپوليس با اعلام اين مطلب افزود:" با توجه به برنامه ريزي‌هاي کلاني که براي حرفه‌اي شدن باشگاه‌ها وجود دارد، يکي از مهم ترين بحث‌هاي مطرح شده در جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس، موضوع تاسيس آکادمي فوتبال باشگاه بود که محور صحبت‌هاي کادر فني و سرپرست باشگاه قرار گرفت. آقاي عبدي، مدير تيم‌هاي پايه و آقاي دايي هر کدام، نظرات خود را مطرح کردند و ادامه بحث در اين خصوص، به کارشناسي بيشتر و برنامه‌ريزي‌هاي منسجم و طرح آن در جلسات آتي کميته فني باشگاه موکول شد."

 

رسايي با اشاره به بازي‌هاي بين‌المللي پرسپوليس در ماه آينده در چهارچوب بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، گفت:" برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده براي ميزباني بازي‌هاي ليگ قهرمانان و ديگر مسايل مربوط به اين موضوع، از ديگر موارد مطرح شده در اين جلسه بود. نحوه ميزباني، برنامه‌هاي مورد نظر باشگاه، امکانات مورد نياز کادر فني محور صحبت اعضاء کادر فني باشگاه بود. سفر به عربستان و برنامه‌هاي باشگاه براي اين بازي نيز از ديگر نکات مطرح شده در اين جلسه بود. "

 

وي تصريح کرد:" کادر فني همچنين درباره بازي با شاهين بوشهر توضيحاتي را ارائه داد. سرمربي تيم در عين حال که از نتيجه بازي رضايت داشت، عملکرد فني مجموعه تيم را خالي از ايراد ندانست و نکاتي را در اين خصوص مطرح کرد. از سوي ديگر درباره بازي با فولاد در ورزشگاه آزادي نيز بحث و تبادل نظر شد."

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها