عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خودروهاي پليس ‌راه آبادان و خرمشهر نوسازي مي‌شود

خودروهاي پليس ‌راه آبادان و خرمشهر نوسازي مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:06 ب.ظ

همزمان با سالروز آزادسازي خرمشهر؛
خودروهاي پليس ‌راه آبادان و خرمشهر نوسازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي خوزستان گفت: همزمان با سالروز آزادسازي خرمشهر خودروهاي پليس‌ راه آبادان و خرمشهر نوسازي مي‌شود.

محمدرضا اسحاقي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: طبق توافقات و برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده با استانداري تصميم گرفته شد كه اعتباري براي پليس راه آبادان‌ ـ‌ اهواز و خرمشهر ـ اهواز در نظر گرفته شود.
وي با اشاره به اينكه اين اقدام مراحل اوليه خود را پشت سر گذاشته، افزود: با پيگيري مسئولان امر، اعتبارات اوليه اين مهم تصويب و ظرف چند روز گذشته هماهنگي‌هايي لازم انجام شد.
فرمانده نيروي انتظامي خوزستان تصريح كرد: با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز و سرازيري سيل جمعيت مسافران و ميهمانان نوروزي و كاروان‌هاي راهيان نور به‌منظور زيارت از مناطق مقدس و عملياتي جنگي از مباهات و افتخارات مردم دو شهرستان آبادان و خرمشهر است.
وي با اشاره به ميزان اعتبار در نظر گرفته شده براي اين طرح، اضافه كرد: ميزان 300 ميليون تومان اعتبار براي تجهيز خودروهاي پليس‌راه آبادان و خرمشهر به مسير اهواز در نظر گرفته شده كه اين ميزان اعتبار براي تهيه 12 دستگاه خودرو است.
اسحاقي در ادامه خاطرنشان كرد: همچنين با توجه به محدوديت‌هاي موجود، تجهيز پليس به فناوري‌هاي روز و استفاده از دوربين‌هاي نظارت تصويري نصب آنها در معابر در راستاي كنترل ترافيك در دستور كار قرار گرفته است.
وي گفت: اعمال مديريت بر آمد و شد شهري و نظارت هرچه بيشتر بر وسائط نقليه، فضاي مناسب و مطلوب‌تري را براي همشهريان ايجاد خواهد كرد.
فرمانده نيروي انتظامي خوزستان افزود: البته اين طرح به شكل مشاركتي سريع‌تر و بهتر شكل مي‌گيرد به طور مثال مجموعه‌هاي ديگري چون فرمانداري نيز اقدام به تهيه تعدادي دوربين نظارتي در معابر پرحجم ترافيك شهري كند.
وي اضافه كرد: البته تعداد 10 دوربين كنترل ترافيكي و نظارتي تهيه و در معابر پرتردد ماهشهر نصب و عمليات اجرايي آن آغاز شده است.
اسحاقي در پايان اظهار داشت: اميدواريم با اقدامات صورت گرفته و در حال انجام، آسايش و امنيت بيشتري را براي مردم ايثارگر و سلحشور فراهم آوريم.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها