عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عمليات اجرايي ساختمان فرمانده انتظامي شبانكاره آغاز شد

عمليات اجرايي ساختمان فرمانده انتظامي شبانكاره آغاز شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:06 ب.ظ

با حضور فرمانده انتظامي استان بوشهر:
عمليات اجرايي ساختمان فرمانده انتظامي شبانكاره آغاز شد

خبرگزاري فارس: عمليات احداث ساختمان فرماندهي انتظامي بخش شبانكاره با حضور فرمانده نيروي انتظامي استان بوشهر در شبانكاره آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از برازجان، بخشدار شبانكاره صبح امروز در آيين احداث اين مجموعه گفت: اين پروژه در زميني به مساحت 2 هزار متر مربع با اعتباري افزون بر 550 ميليون تومان در دو طبقه در ورودي شهر شبانكاره احداث مي‌شود.
حسن اسماعيلي افزود: برنامه زمانبندي براي احداث پروژه مذكور حدود يك‌سال است و اميدواريم در مدت تعيين شده اين امر محقق شود.
وي با تشكر از فرماندهي انتظامي استان و مسئولان امنيتي و انتظامي شهرستان گفت: در اين بخش به نسبت سال گذشته وضعيت امنيتي بهتر شده است و اين امر با حضور ماموران وظيفه شناس نيروي انتظامي انجام شده است.
بخشدار شبانكاره خواستار تسريع در عمليات ساخت اين مجموعه و همچنين مجهز كردن امكانات انتظامي بيشتر به بخش شبانكاره شد.
اسماعيلي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اهميت وجود امنيت در جامعه، گفت: امنيت اخلاقي واجتماعي نياز اصلي هر جامعه است و نيروي انتظامي تمام توان خود را براي تداوم اين امنيت به كار مي‌گيرد.
وي اضافه كرد: مهم‌ترين تدبير دشمن عليه جوانان تغيير باورها و ارزش‌هاي ديني است و مفاسد اجتماعي تهديدي جدي براي امنيت ملي و نوعي براندازي خاموش به شمار مي‌رود.
بخشدار شبانكاره با بيان اينكه با تمهيدات انديشيده شده وضعيت امنيتي در اين شهر بهبود يافته است، گفت: امنيت پايدار و آرامش موجب بهره‌مندي صحيح از امكانات و توانمندي‌هاي بالقوه انسان مي‌شود.
اسماعيلي اظهار داشت: تمام تلاش خود را براي تامين امنيت در بخش انجام داده‌ايم و امنيت را مهم‌ترين لازمه توسعه شبانكاره مي‌دانيم.
وي يادآور شد: همكاري مردم با نيروي انتظامي نقش مهمي در مسير برقراري امنيت پايدار در جامعه و آسايش مردم دارد.
بخشدار شبانكاره تصريح كرد: فرمانده انتظامي استان بوشهر با تدابير كارشناسي در ايجاد امنيت در استان موفق عمل كرده و اقدامات اين نيرو جاي تقدير دارد.
گفتني است صبح امروز عمليات اجرايي ساختمان فرماندهي انتظامي شبانكاره با حضور سردار محمدي يگانه فرمانده انتظامي استان بوشهر آغاز شد.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها