عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

با حضور رييس جمهور برگزار شد؛ مراسم تجليل از افتخارآفرينان بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو

با حضور رييس جمهور برگزار شد؛ مراسم تجليل از افتخارآفرينان بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:07 ب.ظ

مراسم تجليل از افتخارآفرينان كاروان ورزشي جانبازان و معلولين ايران در بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو با اهداي جوايز توسط رييس جمهور به پايان رسيد.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مراسم تجليل از افتخارآفرينان كاروان ورزشي جانبازان و معلولين ايران كه تحت عنوان كاروان محرم به بازي‌هاي آسيايي گوانگجو اعزام شده بودند، دقايقي پيش با اهداي جوايز به اين ورزشكاران توسط دكتر محمود احمدي نژاد، علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني، محمد علي آبادي رييس كميته ملي المپيك و محمود خسروي وفا رييس كميته ملي پاراالمپيك و رييس فدراسيون جانبازان و معلولين به پايان رسيد.

اين مراسم با تلاوتي از آيات قران مجيد و نمايش قسمت‌هايي از افتخارآفريني‌هاي ورزشكاران ايراني آغاز شد و سپس نوبت به سخنراني حميد سجادي معاون سازمان تربيت بدني و محمود خسروي وفا رسيد.

پس از صحبت‌هاي خسروي وفا گروهي از باستاني كاران جانباز حركات ورزشي و هنرهاي فردي خود را به نمايش گذاشتند و پس از آن فرزند يكي از جانبازان ايراني دو شعر در مدح حضرت رسول اكرم (ص) و كشور ايران بعنوان هديه اي به رييس جمهور خواند.

پس از اين مراسم نوبت به سخنراني دكتر محمود احمدي نژاد رسيد و پس از پايان صحبت‌هاي رييس جمهور مراسم قدرداني از ورزشكاران آغاز شد.

در اين قسمت ورزشكاران در 8 گروه جوايز و هداياي خود را از دست رييس جمهور، ‌رييس سازمان تربيت بدني، رييس كميته ملي المپيك و رييس فدراسيون جانبازان و معلولين دريافت كردند.

مراسم با تشكر مسئولين از تمامي ورزشكاران به پايان رسيد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها