عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حضور 150 هزار نفر در پياده‌روي خانوادگي بوشهر

حضور 150 هزار نفر در پياده‌روي خانوادگي بوشهر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:13 ب.ظ

معاون اداره‌كل تربيت‌ بدني بوشهر خبر داد:
حضور 150 هزار نفر در پياده‌روي خانوادگي بوشهر

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي ورزشي اداره‌كل تربيت‌ بدني بوشهر گفت: 150 هزار نفر در پياده‌روي خانوادگي استان شركت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، كمال صالح‌احمدي صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره كل تربيت‌بدني استان بوشهر در سال جاري براي نهادينه كردن فرهنگ ورزش و تفريحات سالم تلاش بسيار زيادي داشته و موفقيت‌هاي خوبي نيز حاصل شده است.
اين مقام مسئول با اشاره به برگزاري همايش بزرگ پياده‌روي خانوادگي در مركز استان اظهار داشت: همايش پياده‌روي خانوادگي در روز 13 اسفند ماه از فلكه نيروي انتظامي در مركز استان آغاز خواهد شد.
وي ادامه داد: اين برنامه به صورت مستقيم از شبكه سوم سيماي جمهوري اسلامي پخش مي‌شود و با برنامه‌ريزي صورت گرفته پيش‌بيني ما شركت 150 هزار نفر از خانواده‌ها در اين همايش است.
صالح‌احمدي تصريح كرد: سه دستگاه خودرو پرايد براي شركت‌كنندگان در نظر گرفته شده كه يكي از آنها را بانك قوامين تقبل كرده و يك دستگاه را شهرداري بوشهر و سومين خودرو نيز توسط اداره كل تربيت‌بدني و هيئت ورزش‌هاي همگاني تهيه شده است.
معاون اداره كل تربيت‌بدني استان بوشهر با اشاره به اين كه نام‌نويسي براي شركت در اين پياده‌روي از امروز در تمام مراكز تربيت‌بدني شهرستان‌ها و اماكن ورزشي آغاز شده است افزود: به جز سه دستگاه خودرو بيش از 200 جايزه ديگر ورزشي از جمله دوچرخه، تردميل، دوچرخه ثابت و وسايل ورزشي ديگر نيز در نظر گرفته شده است.
وي يادآور شد: مهمان‌هاي ويژه‌اي از سازمان تربيت‌بدني و فدراسيون ورزش همگاني از جمله رئيس فدراسيون ورزش‌هاي همگاني و مسئولان عالي‌رتبه استان نيز در اين مراسم حضور خواهند داشت.
صالح‌احمدي در ادامه با اشاره به برخي از برنامه‌هاي اداره كل تربيت‌بدني عنوان داشت: يكي از مهم‌ترين برنامه‌هاي اداره كل تربيت‌بدني در استان بوشهر تجليل از قهرمانان ورزشكار استان طي سال‌هاي 88 و 89 است كه در نيمه دوم اسفندماه در بوشهر برگزار مي‌شود.
اين مقام مسئول گفت: استان بوشهر روز پنجم اسفند ماه جاري(امروز) ميزبان مرحله نهايي مسابقات بدمينتون بانوان كشور است و در همين روز نيز با حضور سيد محمد پولادگر رئيس فدراسيون تكواندو، مجمع عمومي فدراسيون تكواندوي هم در بوشهر برگزار خواهد شد.
وي ادامه داد: ورزشكاران رشته‌هاي كاراته و كونگ‌فو كه رشته‌هاي مدال‌آور هستند نيز عازم مسابقات كشوري هستند كه اميد مي‌رود كه با دست پر به استان بازگردند.
صالح‌احمدي افزود: تمام تلاش خود را براي رشد و پيشرفت ورزش استان به كار گرفته‌ايم و به فضل خدا و با همت مضاعف و كار مضاعف به سمت فتح قله‌هاي بلند پيشرفت حركت مي‌كنيم.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها