عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود

سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:13 ب.ظ

بركناري سرمربي پرتغالي صنعت نفت آبادان؛
سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با تصميم هيئت مديره اين باشگاه، آلفردو كاسيميرو از سمت خود به عنوان سرمربي تيم صنعت نفت رسما بركنار و سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود.

احمدپارو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: با تصميم روز گذشته هيئت مديره باشگاه صنعت نفت آبادان، آلفردو كاسيميرو از سرمربيگري تيم صنعت بركنار و تا هفته آينده سرمربي جديد معرفي خواهد شد.
وي افزود: مديرروستا، باقري‌نياز و چند گزينه ديگر داخلي جزو گزينه‌هاي احتمالي براي سرمربيگري تيم صنعت نفت آبادان هستند كه تا هفته آينده نهايي خواهد شد.
وي افزود: اكنون تمرينات تيم تا پيش از بازي با ملوان انزلي زير نظر خودم انجام مي‌شود و بازيكنان از نظر روحي و رواني نيز مشكل خاصي ندارند.
وي درباره شارژ مالي بازيكنان تيمش اظهاركرد: مبلغ 500 ميليون تومان از پخش و پالايش كشور به تيم ما اختصاص داده شده و در حساب باشگاه است كه با اين هزينه مبلغي از قرارداد بازيكنان را پرداخت مي‌شود و قرار است تا پايان سال نيز كمك‌هاي ديگري به ما بشود.
وي با اشاره به روند مطلوب فعاليت آلفردو در ابتداي فصل خاطرنشان كرد: در مدتي كه آلفردو كاسيميرو سرمربي تيم بود از وي خوب پذيرايي كرديم اما با اتفاقات اخير او نان و نمك ما را خورد و با اتهامات دروغي كه به ما زد ذهنيت ما را نسبت به خود عوض كرد.
وي افزود: اين مربي پس از بازي با پرسپوليس از اينكه از تيم اخراج شود هراس جدي داشت و پس از چند شكست زماني كه ديد محبوبيتش نزد بازيكنان و هواداران كم شده است به پزشك مراجعه كرد و نامه‌اي مبني بر داشتن بيماري قلبي گرفت و به ما ارائه داد و اين موضوع عين واقعيت است كه در برنامه 90 گذشته اين موضوع را تكذيب كرد.
سرپرست تيم صنعت نفت آبادان تصريح كرد: كاسيميرو قبلا در برنامه 90 نيز علنا گفته بود كه من با اين بيماري به خاطر مردم آبادان در بازي با شهرداري تبريز روي نيمكت بودم و تيم را هدايت ‌كردم.
وي خاطرنشان‌كرد: اين مربي زماني كه به آبادان آمد اين گونه نبود و زماني كه با تعدادي از خبرنگاران و مدير برنامه‌هاي تهراني آشنا شد با وعده‌هاي واهي كه به او دادند تغيير كرد و خودش را گم كرد.
پارو به بالارفتن آلفردو كاسيميرو از فنس‌هاي كنار زمين در ديدار صنعت با پرسپوليس تهران اشاره كرد و اظهار داشت: اكنون متوجه شديم كه بالارفتن اين مربي از فنس تنها به دليل جلب توجه بوده است و نيت خيري در آن نبود.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها