عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود

سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:13 ب.ظ

بركناري سرمربي پرتغالي صنعت نفت آبادان؛
سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با تصميم هيئت مديره اين باشگاه، آلفردو كاسيميرو از سمت خود به عنوان سرمربي تيم صنعت نفت رسما بركنار و سرمربي جديد نفت آبادان هفته آينده معرفي مي‌شود.

احمدپارو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: با تصميم روز گذشته هيئت مديره باشگاه صنعت نفت آبادان، آلفردو كاسيميرو از سرمربيگري تيم صنعت بركنار و تا هفته آينده سرمربي جديد معرفي خواهد شد.
وي افزود: مديرروستا، باقري‌نياز و چند گزينه ديگر داخلي جزو گزينه‌هاي احتمالي براي سرمربيگري تيم صنعت نفت آبادان هستند كه تا هفته آينده نهايي خواهد شد.
وي افزود: اكنون تمرينات تيم تا پيش از بازي با ملوان انزلي زير نظر خودم انجام مي‌شود و بازيكنان از نظر روحي و رواني نيز مشكل خاصي ندارند.
وي درباره شارژ مالي بازيكنان تيمش اظهاركرد: مبلغ 500 ميليون تومان از پخش و پالايش كشور به تيم ما اختصاص داده شده و در حساب باشگاه است كه با اين هزينه مبلغي از قرارداد بازيكنان را پرداخت مي‌شود و قرار است تا پايان سال نيز كمك‌هاي ديگري به ما بشود.
وي با اشاره به روند مطلوب فعاليت آلفردو در ابتداي فصل خاطرنشان كرد: در مدتي كه آلفردو كاسيميرو سرمربي تيم بود از وي خوب پذيرايي كرديم اما با اتفاقات اخير او نان و نمك ما را خورد و با اتهامات دروغي كه به ما زد ذهنيت ما را نسبت به خود عوض كرد.
وي افزود: اين مربي پس از بازي با پرسپوليس از اينكه از تيم اخراج شود هراس جدي داشت و پس از چند شكست زماني كه ديد محبوبيتش نزد بازيكنان و هواداران كم شده است به پزشك مراجعه كرد و نامه‌اي مبني بر داشتن بيماري قلبي گرفت و به ما ارائه داد و اين موضوع عين واقعيت است كه در برنامه 90 گذشته اين موضوع را تكذيب كرد.
سرپرست تيم صنعت نفت آبادان تصريح كرد: كاسيميرو قبلا در برنامه 90 نيز علنا گفته بود كه من با اين بيماري به خاطر مردم آبادان در بازي با شهرداري تبريز روي نيمكت بودم و تيم را هدايت ‌كردم.
وي خاطرنشان‌كرد: اين مربي زماني كه به آبادان آمد اين گونه نبود و زماني كه با تعدادي از خبرنگاران و مدير برنامه‌هاي تهراني آشنا شد با وعده‌هاي واهي كه به او دادند تغيير كرد و خودش را گم كرد.
پارو به بالارفتن آلفردو كاسيميرو از فنس‌هاي كنار زمين در ديدار صنعت با پرسپوليس تهران اشاره كرد و اظهار داشت: اكنون متوجه شديم كه بالارفتن اين مربي از فنس تنها به دليل جلب توجه بوده است و نيت خيري در آن نبود.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها